šeštadienis, birželio 6 d.
Kruvinas susišaudymas Barselonoje: yra sužeistų (atnaujinta)
tiesa.com

Turistinėje Barselonos La Ramblos gatvėje įvyko kruvinas incidentas – bent du žmonės sunkiai sužeisti, pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Susišaudymas vyko itin populiaroje turistinėje vietoje, La Ramblos ir Pinto Fortuny gatvių sankryžoje, šalia keturių žvaigždučių „Silken“ viešbučio. „The Telegraph“ pranešė, kad policija sekė užpuolikų pėdsakais, tačiau kol kas nėra patvirtintos informacijos, ar kuris nors iš įtariamųjų sulaikytas. Policija ieško nusikaltėlių netoliese esančiuose prekybos centruose.

Kaip pranešė RT.com, kai prasidėjo susišaudymas, dvi aukos stovėjo prie viešbučio. Vienas pašautas vyras kritinės būklės išvežtas į ligoninė, kitas sužeidimų patyrė nuo krentančių stiklų.

Kol kas nežinoma, kodėl užpuolikai pradėjo šaudyti, tačiau Ispanijos policija atmetė teroristinio išpuolio versija. Liudininkų teigimu, šūviai pasigirdo po bandymų pagrobti žmogų, tačiau oficialiai ši versija nėra patvirtinta. Kiti šaltiniai teigia, kad užpuolikai, kurie, manoma, buvo turistai iš užsienio, taikėsi konkrečiai į prie viešbučio pašautą, o kitą sužeistą, vyrus.

Express.co.uk teigė, kad išpuolis įvyko po to, kai vienas iš nusikaltėlių bandė apiplėšti viešbutyje viešėjusį turistą. Susirėmime dalyvavo ir užsislapstinęs policininkas. Viešbučio administracija atsisakė komentuoti įvykusį incidentą. Laukiama oficialaus policijos pareiškimo spaudai.

Kai kurių šaltinių teigimu, vienas iš nusikaltėlių jau nukautas, tačiau ši informacija - nepativirtinta.  Apie nusikaltėlių sulaikymą kol kas nepranešama.

Barselona yra viena iš 10-ties labiausiai pasaulyje pamėgtų turistinių vietų.

2015 07 28 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt