antradienis, rugpjūčio 3 d.
Kunigas vertė jaunus berniukus apsirengti kūdikėliu Jėzumi ir tada juos tvirkino
tiesa.com
St Louis Policijos Dep. nuotrauka

Pedofilas Katalikų kunigas vertė jaunus berniukus persirengti kūdikėliu jėzumi, juos vystydavo ir tada seksualiai išnaudodavo.

Frederick Lenczycki, 74 metų amžiaus, dėl nusikaltimų prisipažino antradienį, kai Misūrio apygardos teismui buvo pranešta apie dviejų berniukų patirtus prievartavimus. Manoma, kad vaikus jis prievartavo nuo 1991 iki 1994 metų.

Vienas iš aukų pasakojo, kad kunigas graibė jo genitalijas kol kita ranka bandė nutraukti nuo antrojo vaiko drabužius. Jie buvo užpulti kai jis dirbo St Louis’s DePaul sveikatos centre.

F. Lenczyski, kuris bus baudžiamas rugpjūčio 15 dieną, prieš tai buvo kaltinamas 1980 metais Čikagoje prievartavęs tris jaunus berniukus.

Šie jauni berniukai pasakojo, kad kunigas, kurį jie pažinojo kaip tėvą Fredą, vyniojo juos į vystyklus kaip kūdikėlį Jėzų po gimimo.

Jis taip elgėsi prisidengdamas religiniais grožio konkursais, kurie tebuvo priedanga seksualiniam vaikų išnaudojimui.

Lenczyski prisipažino ir 2004 buvo įkalintas penkiems metams. Randy Kanaday, vienas iš kunigo aukų, ketvirtadienį vykusiame teismo posėdyje sakė, kad kunigui skirta bausmė padės jam sveikti po traumos.

Bažnyčia bei Teismas gavo žinių, kad per 25 metus kunigas Ilinojuje, Misūrije bei Kalifornijoje tvirkino bent 30 vaikų. David Advocate iš Kunigų Prievartą Išgyvenusiųjų Tinklo reikalavo, kad kunigui būtų skirta griežčiausia laisvės atėmimo bausmė.

Jis teigė, kad bendruomenės, kuriose siautėjo kunigas, yra didžiai dėkingos vyrams, kurie atskleidė, ką su jais prieš daug metų veikė Lenczyski ir užtikrino, kad daugiau vaikų nuo jo nebenukentėtų.

2019 06 02 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt