antradienis, rugsėjo 27 d.
L. Jasiūnaitei jau pirmas metimas atvėrė finalo duris
LTOK
Kipras Štreimikis/LTOK

Trečiadienį Tokijo olimpiniame stadione ieties metikė Liveta Jasiūnaitė įgyvendino tikslą patekti į finalinį dvyliktuką, bet atsipalaiduoti neketina.

27 metų Liveta jau pirmu metimu švystelėjo įrankį 61 m 96 cm ir įsitvirtino tarp atrankos B grupės lyderių. Kiti jos metimai nebuvo tokie tolimi (58 m 74 cm, 60 m 76 cm), bet pirmojo užteko patekti tarp dvylikos finalininkių.

Į finalą, kuris vyks rugpjūčio 6 d. 14.50 val. Lietuvos laiku, L. Jasiūnaitė pateko aštuntu rezultatu – savo grupėje ji užėmė penktąją vietą, o iš A grupės ietį toliau metė tik trys sportininkės. Kvalifikacinį finalo normatyvą (63 m) įvykdė tik dvi olimpietės – lenkė Maria Andrejczyk (65 m 24 cm) ir amerikietė Maggie Malone (63 m 7 cm).

„Kadangi yra tik trys metimai, nevalia rizikuoti. Geriausiai pirmais metimais įvykdyti aukštą rezultatą arba įvykdyti kvalifikacinį normatyvą. Pavyko jau pirmu metimu užfiksuoti neblogą rezultatą, kuris leido patekti į finalą“, – taktiką pakomentavo trenerės Teresės Nekrošaitės auklėtinė.

Ieties metikė atskleidė, kad pagrindinis jos tikslas buvo patekti į finalininkių dvyliktuką. Bet atsipalaiduoti ji neketina: „Dabar reikės sugalvoti naują tikslą. Apetitas auga bevalgant, tad pasiekus vieną tikslą laukia kiti.“

2021 08 03 13:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt