antradienis, rugpjūčio 11 d.
Laimingą loterijos bilietą prancūzas pamiršo piniginėje
tiesa.com

Dalyvaujate loterijose ir tikite, kad vieną dieną sėkmė jus aplankys? Jeigu atsakymas teigiamas, tuomet jums bus greičiausiai aktualus ir sekantis klausimas – ar visuomet pasitikrinate nusipirktą bilietą? Juk pamirštas ar išmestas lapelis su tam tikra skaičių kombinacija galbūt galėjo iš pagrindų pakeisti jūsų gyvenimą... Taip savo laimės vos nepražiopsojo vienas prancūzas, apie kurį parašė portalas Thelocal.fr.

Šiaurės Prancūzijoje gyvenantis vyriškis kaip tik laiku aptiko loterijos „Euromillions“ bilietą, o kad jis laimingas sužinojo praėjus dviem mėnesiams po jam lemtingo lošimo. Prancūzas internetu sudėliojo skaičių kombinaciją gruodžio 2-ąją, tačiau ar jo pasirinkimas buvo laimingas netikrino beveik du mėnesius.

Vyras visai neseniai piniginėje rado lapelį su skaičiais ir nusprendė pasitikrinti savo paskyrą. Apie tai, kad laimėjo 73 mln. eurų laimingasis sužinojo jau baigiantis nustatytam terminui, per kurį reikėjo pranešti apie save loterijos organizatoriams.

Pastarieji pamatę laimingąjį laimėtoją sakė, kad jo labai laukė ir teigė, kad tai istorija su laiminga pabaiga. Mat dar kelios dienos ir terminas, kai žmogus galėjo atsiimti laimėtus dešimtis milijonus eurų, būtų pasibaigęs, o laimėjimas – nuplaukęs.

2015 01 21 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt