pirmadienis, liepos 6 d.
Laukdami pabėgėlių slepia religinius simbolius
tiesa.com

Norvegiją, kaip ir Europos šalis, užplūdo pabėgėliai. Nenorėdami sukelti jiems diskomforto, norvegai ėmė rūpintis šiltu priėmimu. Šią savaitę šalies Imigracijos direktoratas paragino visas valstybines institucijas ir privačiius asmenis, kurie priglaudžia pabėgėlius nuo matomų vietų pašalinti visus religinius simbolius.

Kaip pranešė portalas thelocal.no, direktorato specialistai išplatino pranešimą spaudai, kuriame prašoma viešai nedemonstruoti nei krikščioniškų, nei musulmoniškų religinių simbolių.

Tikimasi, kad toks žingsnis padės užkirsti kelią galimiems konfliktams dėl religijos, be to leis pabėgėliams jaustis saugiai, mat kai kurie jų savo gimtąsias šalis turėjo palikti dėl išpažįstamo tikėjimo.

Tiesa, ne visi sutiko paklusti šiam raginimui. Kai kurie dvasininkai teigė, kad nesiruošia nukabinti kryžių, Kristaus ir šventųjų paveikslų, nes pabėglius priglaus dievo namuose, kuriuose skleidžiamas jo žodis.

„Evidence of Faith“ (Troens Bevis) centre Kvinesdale ir toliau kabos visa krikščioniška simbolika, nors juose artimiausiu metu laukiama tūkstančio pabėgėlių.

Manoma, kad šis centras bus didžiausias pabėgėlių prieglobstis šalyje.

2015 12 01 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt