antradienis, sausio 19 d.
“Ledinio vandens iššūkiui” ryžtasi garsiausi pasaulio žmonės
tiesa.com

„Ledinio vandens iššūkis“ – tai nauja interneto manija, kuriai pasidavė pasaulis. Akcija išpopuliarėjo JAV, o dabar apie ledinį vandens kibirą žino ir dauguma europiečių. Video tarsi virusas plinta žaibišku greičiu, o prie to prisideda žymiausi ir turtingiausi žmonės visame pasaulyje.

 Akcijos principas labai paprastas. Garsenybės meta iššūkį trims kitiems garsiems žmonėms, kurie turi sau ant galvos užsipilti ledinio vandens kibirą, šiukšlių dėžę ar puodą. Socialine akcija tikimasi surinkti kuo daugiau aukų kovojant su onkologinėmis ligomis ir išsėtine skleroze.

Žymiausi sportininkai iš NBA krepšinio lygos, geriausi futbolininkai, aktoriai, dainininkai ir verslininkai su šypsena ryžtasi apsipilti vandeniu ir dosniai aukoja.

Ledinio vandens iššūkiui neliko abejingi ir lietuviai. Lietuvos rinktinės krepšininkai vieni pirmųjų prisijungė prie akcijos. Vandeniu apsipilti nutarė krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Jonas ValanДЌiЕ«nas. Jis metė iššūkį legendiniams krepšininkams Arvydui Saboniui ir Šarūnui Marčiulioniui bei rinktinės štabo nariui Juozui Petkevičiui.

Video apie užsienyje ypač populiarią akciją „Ledinio vandens iššūkis“ žiūrėkite čia:

2014 08 20 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt