pirmadienis, kovo 1 d.
Legendos pabaiga: C. McGregoras sensacingai pralaimėjo D. Poirier
Alfa.lt

Kovinio sporto superžvaigždės Conoro McGregoro legenda leidžiasi – sekmadienio rytą airis, praeityje dėl savo pergalių ir ekstravagantiško elgesio pelnęs gausias lojalių gerbėjų gretas, sensacingai pralaimėjo amerikiečiui Dustinui Poirier.

C. McGregoro kova su D. Poirier buvo vienas laukiamiausių kovinio sporto gerbėjų renginių šį mėnesį. Itin intrigą kurstė tai, kad anksčiau pergales skynusio airio akcijos smunka, todėl C. McGregorui teko nemenka užduotis – ne tik įveikti priešininką, bet ir kartu parodyti, kad vis dar yra pajėgus kovoti dėl svarbiausiųjų titulų.

Visgi to padaryti nepavyko – nors C. McGregoras žadėjo sensaciją, pats sensacingai buvo sumuštas jau antrajame raunde.

Pirmajame raunde abu kovotojai labiau galynėjosi ir laukė progos parodyti, ką gali jų rankos ir kojos, tačiau jau antrajame raunde D. Poirier užtikrintai parodė, kad jo kumščiai – sunkesni ir smagesni. Po kelių užtikrintų smūgių į galvą C. McGregoras nebeišsilaikė ant kojų ir buvo priverstas pripažinti varžovo pranašumą.

Ši kova nė iš tolo nepriminė pirmojo D. Poirier ir C. McGregoro susitikimo 2014 metais, kai airis įveikė amerikietį jau pirmajame raunde.

Prieš septynerius metus įvykęs D. Poirier ir C. McGregoro susitikimas ringe tuomet tapo dar vienu laipteliui airiui siekiant čempiono titulų ir žvaigždės statuso. 2015-2016 metais pergales skynęs C. McGregoras greitai tapo vienu mėgiamiausių UFC kovotojų dėl išskirtinės kombinacijos: pergalės prieš galingus varžovus, sumaišytos su ekscentrišku ir bravūrišku airio elgesiu, aštriais pareiškimais ir gyrimasis savo pergalėmis tapo sprogstamuoju mišiniu, kuris atnešė airiui ne tik gausias itin lojalių gerbėjų gretas, bet ir uždarbį.

Visgi po kelių metų, praleistų viršūnėje, C. McGregoro žvaigždei atėjo metas nusileisti. 2018 metais airis skaudžiai pralaimėjo Khabibui Nurmagomedovui – pastarasis tapo nauja kovinio sporto žvaigžde, o C. McGregoro akcijos ėmė kristi; niekas nenori sirgti už pralaimėtoją. Po šio pralaimėjimo tik 2020-ųjų pradžioje į ringą grįžęs C. McGregoras įveikė Donaldą „Kaubojų“ Cerrone ir pakurstė kalbas apie galimą revanšą su K. Nurmagomedovu, galinčiu airiui vėl grąžinti „vertingiausio žaidėjo“ statusą. Tačiau pralaimėjimas D. Poirier palaidojo šią fenikso atgimimo istoriją.

2021 01 24 13:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt