antradienis, rugpjūčio 4 d.
Lėktuvas – sudužo. Vilčių nebėra
tiesa.com

Malaizijos oro linijų bendrovė išplatino viešą pareiškimą, kad lėktuvas „Boeing 777“ skridę reisu MH370 iš Kvala Lampūro į Pekiną sudužo, o juo skridę žmonės laikomi žuvusiais. Žinutė su tokiu tekstu buvo išsiųsta ir keleivių bei įgulos artimiesiems. Vilties rasti nors vieną išgyvenusį nebėra.

 Remiantis BBC išplatinta informacija, lėktuvas nukrito ir sudužo Indijos vandenyne. Sunkiai pasiekiama teritorija buvo žvalgoma jau nuo penktadienio, tačiau dėl prastų oro sąlygų dar kurį laiką teko palaukti žinių, kol ekspertai galiausiai patvirtino, kad „balti stačiakampiai“ – tai sudužusio „Boeing 777“ dalys.

„Tiesa“ primena, kad lėktuvas dingo kovo 8-ąją. Oro kontrolė ryšį su lėktuvu prarado apie 1 val. 20 min, kai jis skrido virš Pietų Kinijos jūros. Tada lėktuvas pakeitė kryptį ir ėmė skristi į Vakarus, Indijos vandenyno link.

Dar kurį laiką po to, kai lėktuvo įgula nutraukė ryšius ir dingo be žinios, keleivių telefonai buvo įjungti, toks faktas teikė dingusių žmonių artimiesiems vilties.

Tyrėjai įtaria, kad lėktuvas galėjo būti pagrobtas ir įtarimas krenta ant orlaivio pilotų. Išjungęs lėktuvo komunikacijų nukreipimo ir pranešimų sistemą (ACARS) vienas pilotų ramiu balsu ištarė paskutinius dispečerio girdėtus žodžius: „Gerai, labanakt.“ Straipsnį apie dingusio lėktuvo paieškas galite rasti čia. 

2014 03 24 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt