trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Lėktuve rasti palikti įslaptinti dokumentai
tiesa.com

Vienas naujienų televizijos CNN darbuotojas rado lėktuve paliktas JAV Krašto saugumo departamento dokumentų kopijas, kuriose esama konfidencialios informacijos apie saugumo priemones per amerikietiškojo futbolo čempionato superfinalo rungtynių („Superbowl“).

CNN paskelbtame pranešime sakoma, kad tuose dokumentuose buvo informacijos apie Mineapolio, kur praeitą savaitę vyko „Superbowl“ rungtynes, valdžios reakcija į saugumo mokymus, per kuriuos buvo imituojama teroro ataka panaudojant juodligės sukėlėjus.

Dokumentų kopijos buvo pažymėtos žymomis „Svarbu nacionaliniam saugumui“ ir „Tarnybiniam naudojimui“.

Be to, lėktuvo krėslo kišenėje buvo rastas čekis ir lėktuvo bilietas su mokslininko Michaelo Walterio, dalyvaujančio Krašto saugumo departamento kovos su bioterorizmu programoje „BioWatch“, vardu.

Vis dėlto CNN negavo oficialaus patvirtinimo, kas paliko šiuos dokumentus lėktuve. Departamento atstovai televizijai sakė nekomentuosiantys „su personalu susijusių klausimų“.

CNN nenurodė, kad tiksliai buvo rasti šie dokumentai, bet pridūrė, kad buvo išpildytas Krašto saugumo departamento prašymas neskelbti pranešimą iki „Superbowl“ rungtynių pabaigos sekmadienį.

2018 02 07 08:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt