sekmadienis, kovo 7 d.
Lėktuvo keleivė įamžino prieš skrydį keistai besielgiančią stiuardesę
tiesa.com
Twitter.com, Disko_InVERNo

Keleiviai, „Southwest Airlines“ oro linijų lėktuvu vykę į Nešvilį, Tenesio valstiją, virš jų esančiose daiktams susidėti skirtose lentynose rado siurprizą, kokio niekas nesitikėjo – skrydžio palydovę.

Veronica Lloyd, lėktuvo keleivė, socialiniame tinkle pasidalijo trumpu šio netikėto incidento vaizdo įrašu. Moteris niekaip nesuprato, ką spintelėse veikė stiuardesė. Tikėdamasi, kad į šį klausimą bus atsakyta, vaizdo įrašu ji pasidalijo socialiniame tinkle. Netrukus jis tapo sensacija.

„Fox News“ V. Lloyd teigė, kad skrydžio palydovė spintelėje išbuvo daugiau kaip 10 minučių.

„Buvo labai įdomu. Manau, kad taip ji bandė pralinksminti keleivius“, – svarstė moteris ir pridūrė, kad stiuardesei išlipus iš spintelės, skrydis buvo įprastas. 

[TW=https://twitter.com/Disko_InVERNo/status/1155924969898905600]

„Bussiness Insider“ oro linijų atstovas sakė, kad „Southwestern“ darbuotojai yra žinomi dėl humoro jausmo ir išskirtinių asmenybių“.

„Šiuo atveju, viena mūsų skrydžių palydovių nusprendė pralinksminti keleivius jiems ieškant savo vietų. Žinoma, tai nėra normali procedūra ir mūsų darbuotojų prioritetu visada išliks saugumo užtikrinimas“, – tęsė atstovas.

2019 08 02 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt