ketvirtadienis, spalio 29 d.
Lėktuvo keleiviai tapo mirštančios moters agonijos liudininkais
tiesa.com

Patirtis, kurios netrokšta niekas: iš Londono į Australiją skridusiame lėktuve buvę žmonės buvo priversti stebėti, kaip miršta viena keleivė.

Nelaimė įvyko Australijos nacionalinių oro linijų „Qantas“ lėktuve „Airbus A380“, kuris iš Londono skrido į Sidnėjų – tai buvo eilinis reguliaraus maršruto skrydis.

Tačiau penktadienį paryčiais, kai orlaivis jau buvo įveikęs didžiąją dalį kelio ir po sustojimo Singapūre pakilo paskutinei skrydžio atkarpai, salone staiga kilo sujudimas, kai netrukus po pakilimo įgulos nariai paklausė, ar tarp keleivių yra medikų – reikia jų pagalbos.

Kai į prašymą atsiliepė du keleiviai, jie, kartu su beveik visais įgulos nariais, ėmė gelbėti sunegalavusią moterį, nuo žmonių atsitvėrę užuolaida, skiriančią virtuvės patalpą ir keleivių saloną.

Liudininkų teigimu, ilgiau nei pusvalandį girdėjosi susijaudinusių žmonių balsai, pro užtvarą matėsi laikoma lašelinė. Lėktuvas skubiai nukreiptas į Pietų Australijoje esančią Adelaidę, tačiau dar nepasiekus žemės keleivė mirė. Teigiama, kad į tai itin emocingai reagavo įgulos nariai, dėl to atmosfera keleivių salone tapo itin slogi.

Po priverstinio nusileidimo pareigūnams teliko konstatuoti keleivės mirtį. Tiksli jos priežastis nepaskelbta, tačiau ji nėra vertinama kaip įtartina.

Vietos spauda pranešė, jog mirusioji – australė, Naujojo Pietų Velso gyventoja. Šią žinią patvirtino oro linijos, bendrovės vadovybė pareiškė užuojautą velionės artimiesiems.

2018 06 29 11:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt