pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Lėktuvo keleivius nustebino su kūdikiu keliavusios mamos gestas
tiesa.com
Facebook.com

Tikriausiai ne vienam teko skristi lėktuvu, kuriame taip pat buvo ir mažas, neramus, kitus keleivius verkimu ar zirzimu erzinantis kūdikis. Būtent su tuo labiausiai bijojo susidurti ir viena į kelionę susiruošusi moteris.

Baiminosi ji ne dėl kitų vaikų, o dėl savojo. Ruošdamasi į pirmąją kelionę lėktuvu su mažyliu, mama sukūrė planą, kaip bent šiek tiek sumažinti kitiems žmonėms sukeltus nepatogumus.

Mama paruošė maždaug 200 nedidelių maišelių, į kuriuos ji įdėjo keletą saldainių, ausų kamštukus ir raštelį su paaiškinimu.

Vienas tokį krepšelį gavęs keleivis, nustebintas mamos sumanymo, socialiniame tinkle pasidalijo šia istorija. Netrukus ji tapo sensacija.

Dave’as Corona atskleidė, kad šie maišeliai buvo išdalyti keleiviams, skridusiems iš Seulo, Pietų Korėjos, į San Fransiską, Kaliforniją.

„Sveiki. Esu Junwoo ir man keturi mėnesiai. Šiandien aš vykstu į JAV. Šiek tiek jaudinuosi ir bijau, kadangi tai pirmas mano skrydis, galiu pradėti verkti ar kelti triukšmą. Stengsiuosi būti tylus, tačiau negaliu to pažadėti. Mano mama paruošė nedidelę dovanėlę jums. Joje yra saldainių ir ausų kamštukai. Prašau jais pasinaudoti tada, kai lėktuve dėl manęs kils triukšmas. Geros kelionės. Ačiū“, – buvo parašyta ant nedidelio popieriaus lapelio.

Vyras prisipažino, kad toks mamos rūpestis kitais jį sujaudino. Beje, mažylis viso skrydžio metu neišleido nė garselio.

Šioms nuotraukoms ir istorijai išplitus internete, kiti tėvai ir keliauti mėgstantys internautai gyrė mamą už jos rūpinimąsi kitais.

„Kokia puiki ir sumani idėja“, – rašė vienas internautas.

„Vien tik tai, kad ji paruošė net 200 maišelių, turėtų daryti įspūdį. Puiki mama“, – pridūrė kitas.

2019 02 28 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt