trečiadienis, spalio 21 d.
Lenkijoje ketvirtą dieną iš eilės užfiksuotas naujų COVID-19 atvejų rekordas
Alfa.lt

Lenkijoje ketvirtą dieną iš eilės užregistruotas didžiausias per parą užregistruotų užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų skaičius nuo protrūkio pradžios, sveikatos apsaugos tarnybų informaciją šeštadienį citavo Lenkijos visuomeninis radijas.

Per pastarąją parą šalyje buvo nustatyti 5 300 naujų COVID-19 atvejų, taip pat mirė 53 koronavirusu užsikrėtę žmonės.

Penktadienį buvo paskelbta apie 4 739 naujus užsikrėtusius ir mirusius 52 pacientus.

Didžiausias per parą mirusių COVID-19 aukų skaičius Lenkijoje buvo užfiksuotas ketvirtadienį, kai mirė šalyje mirė 76 pacientai. Tą dieną buvo paskelbta apie 4 280 naujai užregistruotų koronavirusinės infekcijos atvejų.

Trečiadienį buvo skelbta apie 3 003 naujai užsikrėtusius.

Bendras užsikrėtusių koronavirusu žmonių skaičius nuo epidemijos šalyje pradžios kovo mėnesį išaugo iki 121 638, iš jų 2 972 žmonės mirė, nurodė pareigūnai.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, keturių naujausių aukų mirties priežastimi buvo tiesiogiai įvardyta koronaviruso infekcija, o kiti 49 žmonės taip pat sirgo gretutinėmis ligomis.

Šeštadienį ryte šalies ligoninėse buvo gydomi 4 725 koronavirusine infekcija sergantys pacientai, iš jų 346 buvo reikalingas dirbtinis plaučių ventiliavimas.

Iki šiol Lenkijoje persirgę COVID-19 pasveiko iš viso 78 982 žmonės, iš jų 1 107 – per pastarąją parą, nurodė Sveikatos apsaugos ministerija.

Nuo šeštadienio visoje Lenkijoje įsigaliojo reikalavimas viešose vietose ir lauke dėvėti apsaugines kaukes.

„Mus pasiekė antroji banga, ir turime reaguoti į ją ryžtingai“, – ketvirtadienį sakė premjeras Mateuszas Morawieckis ir pridūrė, kad dabar visa 38 mln. gyventojų turinčios šalies teritorija bus laikoma „geltonąja zona“.

„Norime taikyti panašią strategiją, kokios laikėmės prieš kelis mėnesius“, bet „kol kas“ griežtas karantinas nereikalingas, sakė jis.

2020 10 10 16:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt