antradienis, rugsėjo 22 d.
Link Europos ritasi nauja pabėgėlių banga
tiesa.com

Rusija neatleidžia gniaužtų ir toliau įnirtingai bomborduoja Siriją. Šiuo metu aršiausi mūšiai vyksta Alepo mieste iš kurio per paskutines kelias paras pabėgo dešimtys tūkstančių žmonių. Nuo karo bėgantys sirai kol kas būriuojasi prie Turkijos sienos, bet jų tikslas – Europa.

Skaičiuojama, kad per artimiausius mėnesius Senąjį Žemyną pasieks dar pusė milijono pabėgėlių.

Vokietija, kaip ir Švedija, Norvegija sunkiai susidoroja su atvykėlių sraurais, todėl ėmėsi tartis su turkais.

Anegla Merkel atvyko į Turkiją ir bandys susitarti, kad ši pabėgėlių srautus sureguliuotų savo šalyje.

Kol kas neaišku, kas atvykėlių laukia Europoje, nes įvariose šalyse, į kurias plūstelėjo atvykėliai iš Sirijos, Irako, Afganistano kyla vis daugiau neramumų. Gyventojai Vokietijos ir Švedijos miestuose patys žada susidoroti su įstatymas nepaklūstančiais imigrantais. O štai austrai per paskutinį pusmetį nupirko rekordiškai daug ginklų.

Priešiškos pabėgėliams nuotaikos ypač sustiprėjo po seksualinių nusikaltimų Kelne (Vokietija) pasitinkant Naujuosius metus. Šią savaitę europiečius vėl sukrėtė žiaurus nusikaltimas Austrijoje – pabėgėlis baseine išprievartavo dešimties metų berniuką.

Nusikaltimą padariusį vyrą greitai sulaikė policija. Irakietis tvirtino suprantąs, jog nusikalto. Prievartautojas tikino, kad taip pasielgė, nes negalėjo susilaikyti. „Aš ilgai nemačiau savo žmonos ir man šie seksualiniai santykiai buvo tarsi „greitoji pagalba“, - sakė irakietis.

2016 02 10 09:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt