penktadienis, sausio 22 d.
“Lufthansa” nepaisys D. Trump’o draudimo dvi dienas
tiesa.com

Skrydžių bendrovė „Lufthansa“ dar dvi dienas, iki vasario 5-osios dienos, skraidins į JAV visus keleivius, kurių, anot Valstijų prezidento Donald’o Trump’o, nebelaukiama, nes įsigaliojo draudimas į šalį atvykti piliečiams iš septynių musulmoniškų šalių.

Tačiau Vokietijos bendrovė pareiškė, kad ji remiasi Masačiusetso teismo išaiškinimu, kad draudimas negalioja iki vasario 5-osios dienos, tad visus “Lufthansa” keleivius, kurie iki vasario 5-osios ruošėsi keliauti į Bostoną (JAV), pakvietė registruotis skrydžiams ir nekeisti savo planų, jegi jie turi galiojanias JAV vizas, pranešė thelocal.de.

Daug nepasitenkinimo sukėlusį draudimą D. Trump‘as pasirašė prieš savaitę ir uždraudė į JAV atvykti Irano, Irako, Libijos, Somalio, Sudano, Sirijos ir Jemeno piliečiams.

Nors Jungtinėse Valstijose vyksta nuolatiniai protestai prieš šį draudimą, Baltieji rūmai pareiškė, kad jis galios, kaip numatyta, mažiausiai kelis mėnesius, ir jam įsigaliojus šalis bus saugesnė, nes kelias teroristams bus užkirstas.

2017 02 03 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt