penktadienis, rugsėjo 18 d.
M. Kalesnikavos pagrobimas yra gėdingas, ji turi būti nedelsiant paleista – L. Linkevičius
BNS

Baltarusijos opozicijos atstovės Maryjos Kalesnikavos pagrobimas yra gėdingas, ji turi būti nedelsiant paleista, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

„Vietoje to, kad kalbėtųsi su Baltarusijos žmonėmis, nueinanti valdžia bando (lyderius) ciniškai pašalinti po vieną. M. Klenikavos pagrobimas Minsko senamiestyje yra gėdingas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė L. Linkevičius.

„21-ame amžiuje taikomi stalinistiniai NKVD metodai. Ji turi būti paleista nedelsiant“, – įraše pažymėjo užsienio reikalų ministras.

Remdamasis liudininkais portalas tut.by pranešė, kad Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos narę M. Kalesnikavą pirmadienį ryte Minsko centre nežinomi asmenys įsodino į mikroautobusą ir kažkur išsivežė.

Viena liudininkė tut.by teigė, kad maždaug 10 val. 5 min. prie Nacionalinio dailės muziejaus matė, kaip M. Kalesnikava kaukėtų, civiliais drabužiais vilkinčių žmonių buvo įsodinta į mikroautobusą.

Naujienų agentūra „Interfax“ citavo Koordinacinės tarybos narį Maksimą Znaką, sakiusį, kad su M. Kalesnikava ir keliais kitais Tarybos nariais pirmadienio rytą neįmanoma susisiekti, jų buvimo vieta nežinoma.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 09 07 14:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt