pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Mama keturių metukų amžiaus sūnų vonioje išvirė gyvą, o tada išsikvietė taksi, kad atsikratytų kūnu
Tiesa.com fotomontažas

Alicia Lawson ir Shatika Lawson apkaltintos netyčine žmogžudyste po to, kai Baltimore, JAV, mirė jų mažametis sūnus Malachi Lawson.

Mama ir jos partnerė apkaltintos išvirę mažametį sūnų verdančio vandens vonioje, o tada iškvietę taksi mėgindami atsikratyti kūnu.

Alicia Lawson ir Shatika Lawson abi kaltinamos netyčine sūnaus Malachi Lawson žmogžudyste. Sunkiai apdegusio mažamečio kūnas savaitgalio metu buvo rastas konteineryje Baltimorėje.

Policijos pareigūnai Marylando mieste dingusio vaiko ieškojo jau nuo ketvirtadienio.

Policijos tyrimo duomenimis sunkius nudegimus berniukas patyrė, kai mama ir jos partnerė jį maudė liepos 23 dieną. Dokumentai teigia, kad tėvai pamatė, kad vaiko oda plūduriuoja vandenyje, o tada traukė jį iš vonios.

Šeima į gydytojus nusprendė nesikreipti, nes, pasak tyrimo medžiagos, bijojo, kad vaikas iš jų bus atimtas.

Manoma, kad tėvai jau anksčiau turėjo reikalų su vaikų teisėmis.

Jos bandė vaiką gydyti namuose devynias dienas, tačiau rugpjūčio 1-mąją jis mirė. Po dviejų dienų Alicia Lawson išsikvietė taksi, kuriuo nuvažiavo iki konteinerio, į kurį išmetė vaiko palaikus.

FTB agentai teigia, kad moteris taip pat ieškojo informacijos apie artimiausius sąvartynus internete.

Į poros namus atvykę pareigūnai nustatė, kad vanduo vonioje iš krano niekada nebėga karštas, vis išlieka drungnas, o mažametis patyrė sunkius nudegimus.

Abi moterys apkaltintos netyčine žmogžudyste bei vaiko nepriežiūra, pasibaigusia mirtimi, už tai gali grėsti net mirties bausmė.

2019 08 07 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt