šeštadienis, gruodžio 5 d.
Mama, kurios palaikus rado lagamine, sakė draugei: „ jei man kas nutiks - žinai, kas tą padarė”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Kai Elana Fric-Shamji nusprendė nutraukti santykius su savo smurtauti linkusiu vyru, šis jai atsakė pačiu žiauriausiu būdu. 

Jie abu buvo puikūs daktarai, pašventę savo gyvenimus darbui su pacientais. Abu labai gerbiami, Mohammed Shamji bei Elana Fric-Shamji buvo žinoma pora savo mieste Toronte.    Mohammed dirbo neurochirurgu Toronto Vakarų ligoninėje, bei dėstė Toronto universitete, o Elana, itin talentinga medikė, tapo šeimos gydytoja Toronto Scarborough and Rouge ligoninėje.    Pora susipažino studijuodami universitete.    Elana Mohammedą, pasekusį savo tėvą karjeros kelyje, tiesiog dievino.    Po santuokos pora susilaukė trijų vaikų - dviejų mergaičių ir berniuko.    Kartu jie bėgo maratonuose, viskas, ką išbandydavo, jiems sekdavosi. Gyvenimas buvo tikra pasaka.   2016 metais, kai vaikams buvo vienuolika, aštuoneri ir trys, Shamji šeima iš pažiūros atrodė laiminga, jie dalinosi kelionių įspūdžiais socialiniuose tinkluose, tačiau iš tiesų santuoka byrėjo į šipulius.    Pasirodo, Mohammedas kontroliavo žmonos socialinių tinklų paskyras, kad pasaulis manytų, jog Jie - ideali pora.    Vyras mėgo laikyti žmoną geležiniuose gniaužtuose, tą įrodė ir policijos vizitas į šeimos namus, kur jie pasirodė dėl pranešimo apie neramumus namų valdoje.    Elana nepateikė pareiškimo, bijodama sugadinti jų reputacijas, tačiau pareigūnams sakė, kad vyras buvo taip suspaudęs jos kaklą, kad ji neteko sąmonės.      Elana išsiaiškino, kad vyras jai - neištikimas ir daug mieliau ir toliau tai tęstų, nei būtų šeimos vyru, kurio jai taip reikėjo.    Draugams ji papasakojo, kad jos vyras jai neištikimas, o smurtas šeimoje eina vis blogyn. Vienai draugei ji pasakė: „jei man kas nutiks - žinai, kas tą padarė”.   Galiausiai Elana pareiškė savo vyrui, kad nori skirtis. Šiam nesutikus ji, ištikta desperacijos, permiegojo su kitu gydytoju.   

Norėdama pagaliau išsigelbėti iš situacijos, kurioje kankinosi, Elana padavė skyrybų prašymą pagrįsdama, kad jos dvylika metų trukusi santuoka buvo kupina smurto.   

Draugai pasakoja, kad tikėdamasi naujos pradžios moteris atsigavo, buvo geros nuotaikos, tačiau pergyveno dėl vyro reakcijos ir neišvengiamos kovos dėl vaikų globos.   

Jos advokatai, kaip ir buvo sutarta, vyrui dokumentus perdavė lapkričio 28 dieną.  

Po dviejų dienų Mohammedas policijai pranešė, kad žmona pasiėmė lagaminą ir dingo. Jis jai parašė žinutę: „Labas rytas. Nesuprantu, kur esi. Spėju, suruošiu vaikus ir nuvešiu į mokyklą. Prašau paskambink”.  

Niekas neatrašė. Tai visai neatitiko Elanos charakterio, tad artimieji labai sunerimo.   

Praėjus dviems dienoms po moters dingimo praeivis šalia upės rado lagaminą. Jame buvo Elanos kūnas.  

Tyrimas parodė, kad ji žuvo dėl smūgio buku daiktu bei smaugimo. 

Žinoma, Mohammedas tapo pagrindiniu įtariamuoju. Kaimynai girdėjo riksmus, o ir Elanos vyriausia duktė pabudo nuo mamos verksmo, tačiau tėvas ją nuvarė atgal į lovą.    Vyras buvo sulaikytas kavinėje, praėjus dienai po to, kai buvo rasti jo žmonos palaikai. Jis buvo nuteistas už pirmo laipsnio žmogžudystę bei palaikų išniekinimą.    Nors vyras bandė išsisukti ir net pakišti savo žmonos meilužį, siųsdamas inkriminuojančias žinutes, tačiau galop prisipažino, kad liudyti nereikėtų jo mažametei dukrai.    Garaže jis smogė žmonai sunku daiktu, o po to sulaužė kaklą ir šonkaulius bei pasmaugė. Visa tai įvyko name miegant jų vaikams.   Iš kalėjimo jis niekada nebeišeis.   

2019 06 23 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt