antradienis, rugpjūčio 11 d.
Maskva ruošiasi 25 laipsnių šalčiui
tiesa.com

Orų anomalijos šį kovą žmones verčia apsišarvuoti kantrybe laukiant pavasario, kuris, atrodo, dar užtruks. Šalta visoje Europoje, o Rusijoje – tikras speigas. Artimiausiomis dienomis šalies sostinės gyventojus išbandys 25 laipsnių šaltis. Laukiama ir gausaus sniego.

Prognozuojama, kad šią savaitę Maskvoje iškris iki 35 centimetrų sniego. Šaltis ir sniegas įprastas oras Rusijoje žiemą, tačiau pastaroji žiema visgi išsiskyrė iš kitų. Mat šią žiemą viso iškrito 2 metrų ir 90 centimetrų sniego sluoksnis, kai įprasta metinė norma – 1 metras ir 52 centimetrai, paskėlbė žiniasklaida.

Maskva ruošiasi artėjantiems pavasario išbandymams ir tvirtina, kad į kovą su sniegu bus pasitelkta 35-40 tūkst. žmonių. Kad padėtis ekstremali liudija ir tai, kad apie orus informuoja jau aukšti šalies pareigūnai. Jie ragina žmones pasiruošti šalčiams ir be reikalo neiti iš namų, atsisakyti nebūtinų kelionių automobiliais, o juos vairuojant labai atidžiai rinktis saugų greitį ir laikytis eismo taisyklių.

Rusijos naujienų agentūrų duomenimis, laikantis žemai temperatūrai, pastarosiomis paromis galūnes nušalo 27 žmonės. Iš viso šaltuoju metų laiku Rusijoje šaltis jau pareikalavo 370 žmonių gyvybių.

2013 03 22 15:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt