antradienis, rugpjūčio 9 d.
Maskva: Rusijos pajėgos Ukrainoje nukovė „iki 80“ lenkų kovotojų
BNS
Twitter@USNATO
Lenkijos karys, apmokantis Ukrainiečius

Rusija šeštadienį pareiškė, kad jos pajėgos „preciziniais smūgiais“ Rytų Ukrainoje nukovė „iki 80“ lenkų kovotojų, padėjusių Kyjivo pajėgoms.

„Iki 80 lenkų samdinių, 20 šarvuotųjų kovos mašinų ir aštuonios salvinės raketų ugnies sistemos „Grad“ buvo sunaikinti preciziniais smūgiais cinko gamyklai „Megatex“ Kostiantynivkoje“ Donecko srityje, sakoma Rusijos gynybos ministerijos pranešime.

Šių duomenų nebuvo įmanoma nepriklausomai patvirtinti.

Donecko ir Luhansko sritis apimantis rytinis Donbaso regionas, kurį siekia užimti Rusija, buvo intensyvių kovos veiksmų zona nuo vasario pabaigos, kai Maskva pradėjo invaziją į Ukrainą.

Rusijos gynybos ministerija nenurodė, kur buvo suduoti šie smūgiai. Jos pranešime taip pat sakoma, kad „per parą buvo sunaikinta daugiau kaip 300 ukrainiečių karių ir užsieniečių samdinių, taip pat 35 sunkieji ginklai Mykolajive“ - Ukrainos pietiniame mieste prie Juodosios jūros.

Rusija „samdiniais“ vadina savanorius užsieniečius kovotojus, padedančius Ukrainos pajėgoms.

Balandį Gynybos ministerija pranešė, kad pie 30 lenkų „samdinių“ buvo nukauti šiaurės rytiniame Charkivo mieste.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 06 25 15:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt