ketvirtadienis, birželio 24 d.
Meškos užpulto vyro pasakojimas: nukandau jai liežuvį, jis buvo mano burnoje
tiesa.com
Pixabay.com

Vienos Rusijos mokyklos darbuotojas, išėjęs į mišką, netikėtai sutiko mešką. Laukinis gyvūnas užpuolė vyrą, tačiau tragiškai pasibaigti galėjusį susitikimą jam išgyventi pavyko dėl netikėto veiksmo.

Rusijoje, atokiame Tuvos regione, gyvenantis 35-erių Nikolajus Irgitas – trijų vaikų tėvas, dirbantis mokykloje. Maždaug prieš mėnesį vyras su draugais išėjo į mišką rinkti elnių ir kitų gyvūnų ragų, kuriuos vėliau ketino parduoti.

Ši veikla nėra teisėta. Norint užsiimti ragų rinkimu, privaloma išsiimti licenciją. Nikolajus su draugais labai rizikavo nusprendę išeiti į mišką be reikiamų dokumentų, tačiau tai buvo niekai, palyginti su tuo, ką vyrui teko patirti vėliau.

Staiga N. Irgitas pamatė link jo ir draugų sparčiai atbėgančią mešką. Laukinis gyvūnas puolė vyrą, aštriais dantimis sugriebė jo ranką, po to plačiai apžiojo galvą.

„Atsimerkiau ir pamačiau tamsius nasrus. Instinktyviai stipriai sukandau dantis, – rusų žiniasklaidai sakė Nikolajus ir pridūrė buvęs nustebęs, kai meška po to staiga pabėgo. – Man visur skaudėjo. Iš pradžių maniau, kad tai mano lūpos yra mano burnoje. Išspjoviau, o ten buvo liežuvis. Pamaniau, kad jis mano. Visas drebėdamas pabandžiau prabilti. Viskas buvo gerai. Tada suvokiau, kad liežuvis priklausė meškai. Nukandau meškai liežuvį, jis buvo mano burnoje. Liežuvis buvo baltos spalvos.“

Pasivaikščiojimas po mišką baigėsi. Bičiuliai nuvežė vyrą į ligoninę, kur jis praleido nemažai laiko. Kaip rašo Theguardian.com, Nikolajui buvo atlikta ne viena odos persodinimo procedūra, palikusi ryškių randų. Vyras dėl jų labai liūdi.

Šį įvykį N. Irgitas prisimins dar ilgai. Kaip ir pati meška. Tiesa, jai šis susitikimas su rusu baigėsi skaudžiau – gyvūnas neteko liežuvio.

2019 07 09 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt