ketvirtadienis, vasario 25 d.
Mianmare po perversmo blokuojamas „Facebook“
BNS

Socialinis tinklas „Facebook“ ketvirtadienį paskelbė, kad Mianmare, kur prieš kelias dienas buvo įvykdytas karinis perversmas, ribojamos kai kurios jo paslaugos.

„Žinome, kad šiuo metu kai kurie žmonės neturi galimybių naudotis „Facebook“, – naujienų agentūrai AFP sakė kompanijos atstovas. – Raginame valdžią atkurti prisijungimo galimybes, kad žmonės Mianmare galėtų bendrauti su šeimomis ir draugais, gauti svarbią informaciją.“

Ši socialinės žiniasklaidos platforma yra nepaprastai populiari Mianmare, kur tapo pagrindiniu bendravimo būdu. Vyriausybės nariai per feisbuką dažnai skelbia savo pareiškimus.

Nevyriausybinė organizacija „NetBlocks“, stebinti interneto ribojimus visame pasaulyje, pranešė, kad paslaugų teikėjai Mianmare blokuoja ar varžo galimybes naudotis „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“. Abi pastarosios socialinės žiniasklaidos priemonės taip pat priklauso „Facebook“.

„Facebook“ produktus dabar riboja daug interneto paslaugų teikėjų Mianmare; operatoriai vykdo numanomą įsakymą blokuoti“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė „NetBlocks“.

Valstybinė interneto kompanija MPT ėmėsi didžiausių veiksmų socialinės žiniasklaidos priemonėms blokuoti, nurodė organizacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 02 04 11:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt