pirmadienis, spalio 25 d.
Minsko režimas blokavo naujienų portalą „Naša Niva“
BNS
Scanpix
Baltarusijos tautinė vėliava

Baltarusijos pareigūnai ketvirtadienį blokavo dar vieną nepriklausomą naujienų organizaciją, portalą „Naša Niva“, ir pasiuntė miliciją į jo redakciją.

Tęsdami kampaniją prieš žiniasklaidos priemones, kurių dar griežtai nekontroliavo valstybė, jau daug mėnesių visais būdais slopinanti kitokias nuomones, pareigūnai sakė blokavę „Naša Niva“ dėl kaltinimų skelbus nelegalų turinį.

„Informacijos ministerija nusprendė apriboti prieigą prie interneto svetainės nn.by“, – sakoma ministerijos pranešime.

„Naša Niva“ socialiniuose tinkluose pranešė, kad prarado ryšį su keliais darbuotojais, įskaitant vyriausiąjį redaktorių Jahorą Marcinovičių.

Jo žmona ketvirtadienį ryte socialiniame tinkle „Facebook“ patvirtino, kad jis sulaikytas.

Baltarusijos žmogaus teisių organizacija „Viasna“ remdamasi liudininkais pranešė, kad saugumo pareigūnai atėjo į leidinio redakciją.

Atskirai Baltarusijos žurnalistų asociacija pranešė, kad buvo sulaikytas kitos nepriklausomos naujienų svetainės orsha.eu vyriausiasis redaktorius ir kad šis leidinys, rašydavęs apie IT sektorių, taip pat užblokuotas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 07 08 15:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt