šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Mirė buvęs „Apple“ vadovas S.Jobsas
tiesa.com

Trečiadienį vakare mirė buvęs „Apple“ kompanijos vadovas, vienas jos įkūrėjų Steve\'as Jobsas. 56 metų inovatorių, verslininką palaužė kasos vėžys.

Per tris dešimtmečius trukusią karjerą jis padarė tiek daug, kad nusipelnė būti vadinamas vienu sėkmingiausių savo kartos verslininku. „Apple“ kompanija labai prisidėjo prie to, kad žmonėms taptų prieinami kompiuteriai, o praėjusio dešimtmečio viduryje S.Jobso bendrovės pristatytos inovacijos pradėjo naują mobiliųjų telefonų ir kompiuterių erą visame pasaulyje.

Po pranešimo apie S.Jobso mirtį, kurį išplatino „Apple“ bendrovės valdyba, tūkstančiai gerbėjų socialiniuose tinkluose pareiškė užuojautą. Žmonės visame pasaulyje taip pat eina į „Apple“ parduotuves atiduoti paskutinę pagarbą dešimtmečio inovacijų lyderiui.

S.Jobsas „Apple“ bendrovę su draugu Steve\'u Wozniaku įkūrė 1976 metais. Darbą jie pradėjo garaže. Devintajame dešimtmetyje jie pristatė asmeninį kompiuterį. Vėliau dėl nesutarimų su valdyba S.Jobsas buvo palikęs jau išaugusią bendrovę, bet į ją sugrįžo 1997 metais ir nuo tada pasaulį stebino naujovėmis.

Šių metų rugpjūtį S.Jobsas pareiškė, kad palieka bendrovė dėl asmeninių priežasčių. Prie „Apple“ vairo stojo Timas Cookas, kuris ilgą laiką buvo vadovo dešinioji ranka.

Kasos vėžys S.Jobsui buvo diagnozuotas 2004 metais. Prieš porą metų jam buvo persodintos donoro kepenys. S.Jobsas su žmona Laurene augino penkis vaikus.

2011 10 06 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt