antradienis, rugpjūčio 4 d.
Mirė šešių „Grammy“ laureatas Dr. John
tiesa.com
facebook nuotrauka

Birželio 6 dieną mirė šešis „Grammy“ apdovanojimus pelnęs JAV dainininkas Dr. John. Atlikėjui buvo 77 metai.

Apie muzikos pasaulį sukrėtusią netektį buvo pranešta oficialioje dainininko „Twitter“ paskyroje. „Ikoniška muzikos legenda Malcolmas Johnas Rebennackas, dar kitaip žinomas kaip Dr. Johnas, mirė nuo širdies smūgio“, – pranešė atlikėjo atstovai.

Atlikėjo šeima dėkojo gerbėjams už unikalią muzikinę kelionę ir paprašė gerbti jų privatumą. „Šeima dėkoja visiems, kurie dalijosi jo unikalia muzika, tačiau šįkart prašo privatumo. Kur ir kada bus galima atsisveikinti su atlikėju netrukus bus pranešta“, – rašoma pranešime.

Dr. John muzikinis kelias prasidėjo 1950 metais Naujajame Orleane. Atlikėjas muzika susidomėjo labai anksti, o prie to prisidėjo jo tėvas, kuris dirbo muzikos įrašų parduotuvėje. Dr. John muzikos pasaulyje garsėjo išskirtiniais pasirodymais, kurie priminė karnavalą, rašoma BBC.

Atlikėjas į sceną visuomet žengė vilkėdamas ryškių spalvų kostiumus, nevengė jų puošti plunksnomis. 2012 metais Dr. John pelnė paskutinį savo „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo albumo kategorijoje. Tuomet vyras dėkojo gerbėjams už išskirtinę muzikinę kelionę.

2019 06 09 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt