ketvirtadienis, birželio 24 d.
Mirės garsus amerikiečių žurnalistas ir laidų vedėjas Larry Kingas
Alfa.lt

Šeštadienį mirė amerikiečių radijo ir televizijos žurnalistas Larry Kingas. independent.co.uk. skelbia, kad vyras mirė po ilgai besitęsusios ligos, būdamas 87-erių.

Pranešime, paskelbtame L. Kingo „Twitter“ paskyroje, sakoma, kad jis mirė medicinos centre, kuriame jau kurį laiką buvo gydomas nuo koronaviruso. 

„Su didžiuliu liūdesiu „Ora Media“ praneša apie vieno iš mūsų įkūrėjų, vedėjų ir draugų Larry Kingo mirtį, kuris iškeliavo šįryt, būdamas 87-erių metų amžiaus „Cedars-Sinai“ medicinos centre Los Andžele. 63-ejus metus visose radijo, televizijos ir skaitmeninės žiniasklaidos platformose daugybė tūkstančių Larry interviu, apdovanojimų ir pasaulinis pripažinimas liudija apie jo unikalų ir ilgalaikį žurnalisto talentą“, – sakome įraše.

87 metų televizijos žvaigždė mirė „Cedars-Sinai“ medicinos centre Los Andžele, pranešė studija ir televizijos tinklas „Ora Media“, kurios vienas įkūrėjų buvo ir L. Kingas.

Mirties priežastis nebuvo nurodyta, tačiau CNN anksčiau pranešė, kad žurnalistas buvo paguldytas į ligoninę dėl COVID-19.

Ilgalaikis visoje šalyje transliuotos radijo laidų vedėjas nuo 1985 iki 2010 metų vedė laidą „Larry King Live“ CNN kanale ir yra pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant du „Peabody“ apdovanojimus, įteikiamus žiniasklaidos atstovams.

L. Kingas garsėjo ne tik interviu su žvaigždėmis, politinėmis ir aktualiomis diskusijomis, bet ir sugebėjimu prakalbinti savo svečius ir jiems skiriamu dėmesiu, nesvarbu, ar kalbintų nukentėjusiąją vadinamoje „Centrinio parko bėgikės“ byloje, ar milijardierių pramonininką Rossą Perotą (Rosą Perotą), kuris 1992 metais sukrėtė prezidento rinkimų kampaniją, L. Kingo laidoje paskelbęs apie savo kandidatavimą.

2021 01 23 16:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt