ketvirtadienis, spalio 29 d.
Mirusiu pripažintas naujagimis atsigavo pakeliui į laidotuves
tiesa.com

Grubi medikų klaida vos nesibaigė gyvo naujagimio laidotuvėmis – vos gimęs berniukas buvo pripažintas mirusiu, nors išties buvo gyvas.

Visa tai įvyko Indijos sostinėje Delyje esančioje privačioje ligoninėje, tad šis skandalas ne tik sukrėtė šalį, bet ir pakurstė kalbas, ar papildomus pinigus kainuojanti privati sveikatos priežiūra atitinka standartus ir garantuoja kokybę.

Šioje ligoninėje gimus dvynukų porelei gydytojai tik diagnozavo jų jų mirtį, naujagimių kūnelius įdėjo į specialų plastikinį maišą ir perdavė širdgėlos kamuojamiems mažylių tėvams, kad šie nedelsdami deramai juos palaidotų.

Tačiau pakeliui į laidotuves tėvai pastebėjo, jog maiše kažkas muistosi ir jį atidarę apstulbo: vienas iš dvynių buvo gyvas. Pora nuskubėjo į artimiausią ligoninę, kurios personalas tik patirtino jų spėjimą ir mažylį išgelbėjo.

Ši istorija plačiai pasklido visoje šalyje, todėl tyrimas bus kontroliuojamas aukščiausiu lygiu, penktadienį pranešė vietos vyriausybės narys, „Twitter“ pranešęs, kad ligoninė privalo atsakyti už tokį nusikalstamą aplaidumą.

Privati ligoninė informavo, jog su istorija susijusių medikų veikla tyrimo metu sustabdyta, įstaiga atsiprašė tėvų ir patikino esanti sukrėsta incidento.

2017 12 01 14:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt