trečiadienis, gruodžio 2 d.
Miške dingęs mažametis po trijų dienų rastas gyvas ir sveikas
tiesa.com

Dvejų metų berniukas, dingęs viename miške vakarų Japonijoje, po trijų dienų buvo rastas gyvas – vienas ir nenukentėjęs.

Yoshiki Fujimoto dingo Jamagučio prefektūroje sekmadienio rytą, kai išėjo pasivaikščioti su broliu ir seneliu. Berniuko paieškos atsidūrė šalies žiniasklaidos dėmesio centre.

Mišką šukavo policija ir vietos gyventojai, bet mažylį trečiadienį rado vienas 78 metų savanoris iš kaimyninio regiono.

„Šūktelėjau „Yo-chanai (Jočanai)!“, – vietos televizijai pasakojo Haruo Obata, kaitrią vasaros dieną apsivyniojęs galvą raudonu rankšluosčiu.

„Jis atsakė „Taip, čia!“ Jis buvo ten“, – pridūrė pensininkas H. Obata, dažnai savanoriaujantis per pagalbos operacijas, ištikus kokioms nors krizėms.

Berniukas sėdėjo ant akmens, basas kojas įmerkęs į balutę“, – pridūrė savanoris gelbėtojas.

„Iš pradžių ne nepagalvojau, kad ten žmogus, – vyras sakė žurnalistams. – Tačiau jis buvo ten. Pamaniau, kad man sustos širdis.“

Faktas, kad mažylis išgyveno, atrodo dar labiau stulbinamas, žinant, kad Japonijoje pastarosiomis savaitėmis laikėsi itin karšti orai. Vietos žiniasklaida nurodė, kad per tris dienas, kai berniukas buvo dingęs, temperatūra buvo pakilusi iki 34 laipsnių Celsijaus.

Tačiau toje miškingoje vietovėje esama upokšnių, todėl žiniasklaida spėliojo, kad nuovokus vaikas, kuriam pirmadienį sukako dveji metai, išgyveno gerdamas jų vandenį.

„Jis nepatyrė jokių didelių traumų, išskyrus kelis įbrėžimus, ir neteko šiek tiek skysčių“, – sakė Y. Fujimoto gydančios vietos ligoninės pareigūnas Hiroyuki Nishihara.

„Tačiau jo gyvybei pavojus negresia, ir labai greitai jis galės palikti ligoninę“, – pridūrė medikas.

Vaikas dingo sekmadienį, kai senelis leido jam vienam pareiti į namus, buvusius maždaug už 100 metrų, kur jo laukė mama.

Vis tik Y. Fujimoto namo taip ir neparėjo, tikriausiai išklydęs iš kelio. Jam dingus buvo surengtos didelio masto paieškos, sulaukusios didelio atgarsio Japonijoje gana ramiu vasaros laikotarpiu.

Ieškotojai pasitelkė bepilotes skraidykles su vaizdo ir infraraudonųjų spindulių kameromis bei dresuotus šunis. Operacijos dalyvavo apie 160 policininkų, taip pat daug savanorių.

Galiausiai, šeimos džiaugsmui, pražuvėlis buvo rastas vos už kelių šimtų metrų nuo dingimo vietos.

„Šiam savanoriui, sukorusiam didelį kelią, tegalime padėkoti iš savo širdies gelmių“, – vietos žiniasklaidai sakė vaiko senelis.

2018 08 15 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt