sekmadienis, liepos 5 d.
Močiutė už bausmę įkišo dviejų metukų mergytės pėdas į verdantį vandenį - mergaitei gali grėsti amputacija
tiesa.com
Twitter nuotrauka

Dėmesio: dėl jame pateiktų grafinių vaizdų bei teksto pobūdžio šis straipsnis yra netinkamas jautrių nervų skaitytojams.

Dviejų metukų amžiaus Kaylee Robinson pėdas jos mamos sužadėtinio motina įmerkė į verdantį vandenį - taip močiutė vaiką baudė. Vaikui tokiu būdu ji sukėlė trečio laipsnio nudegimus.  

Močiutė, pasak mamos, teisinosi taip pasielgusi todėl, kad „jai buvo bloga diena”.  

Kaylee Robinson patyrė siaubingus trečio laipsnio nudegimus, pūslės nusėjo mažylės kojas nuo kulkšnies iki pat pirštų galiukų. Skaudus įvykis įvyko kai mažylę prižiūrėjo jos mamos sužadėtinio motina Jennifer Vaughn.   

Policijos nuotrauka

Mažylė negali vaikščioti ir vis dar kenčia didelį skausmą. Gydytojai jos sužalojimus apibūdino kaip „nudegusias kojinaites”, nes atrodo, jog mergaitė dėvi rožines kojines.  

ĮSPĖJIMAS, ŠOKIRUOJANTYS VAIZDAI

Sugniuždyta mergytės mama Brittany Smith atskleidė, kad mergaitės „močiutė”, 53-jų metų amžiaus J. Vaughn, prisipažino už bausmę nuplikiusi mergaitės kojas, nes „jai buvo bloga diena”.  

Po rugpjūčio 11 dieną įvykusio incidento J. Vaughn laikoma areštinėje, moteris apkaltinta sunkiu kūno sužalojimu ir pasikėsinimu į vaiko sveikatą.  

Jei moterį kalta pripažins teismas, kalėjime ji gali praleisti nuo 15 iki 80-ties metų.  

Kaylee jau atliktos dvi operacijos, tačiau nei viena iš jų nesuveikė, todėl mergaitei greičiausiai prireiks dar daugiau chirurginės pagalbos.  

Mergaitės mama žiniasklaidai pasakojo: „Oda nesitaiso taip, kaip tikėjosi gydytojai. Kaylee kenčia didelius skausmus.”  

Gydytojai žada bandyti transplantuoti dalį mergaitės šlaunies odos ir taip padėti žaizdoms gyti, tačiau jei per tą laiką į audinius įsimes infekcija, Kaylee gali tekti atlikti dvigubą amputaciją.  

Mergaitė močiutės priežiūrai buvo palikta kol jos mama Brittany Smith su sužadėtiniu išvyko plaukioti su kitais dviem vaikais.  

Močiutė su vaiku buvo palikta jau ne pirmą kartą. Pasak mamos, lemtingąją dieną J. Vaughan jai paskambino ir paprašė nedelsiant grįžti namo, skambučio fone buvo girdėti skausmingas jos dukros verksmas.  

Grįžusi namo ji rado sužalotą savo vaiką, o J. Vaughan tikino, kad šiuos sužalojimus ji patyrė, kai buvo kelioms minutėms viena palikta vonioje.  

Kaylee buvo skubiai išgabenta į ligoninę, apie įvykį buvo pranešta policijai.

2019 08 21 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt