antradienis, rugpjūčio 4 d.
Mokytojas, išteisintas dėl seksualinių nusikaltimų, keturiolikmetei rašė: „tu kaip mano asmeninė barbė”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Mokytojas sekė mokinę socialiniame tinkle Instagram ir rašė jai: „nuostabiai atrodei su tais šortukais šiandien po mokyklos”.

Mokytojas iš Merseyside persikėlė į Ispaniją, kur bandė prisijaukinti keturiolikmetę mokinę jai rašinėdamas įvairias žinutes su seksualine potekste, tokias, kaip: „tu kaip mano asmeninė barbė, labai norėčiau tave aprengti… ir nurengti… nuostabiai atrodei su tais šortukais šiandien po mokyklos”.  

42 metų amžiaus Carlo Troiano iš Heswall, Wirral pirmą kartą prieš teismą stojo dar 2010 metais, kuomet buvo kaltinamas bandymu užsiimti seksualine veikla su mokine.  

Jis buvo išteisintas dėl kaltinimų tris kartus užsiėmus lytiniais aktais su šešiolikmete mokine Bankfield vidurinėje mokykloje, esančioje Widnes, Češyre.  

Vis dėl to, po įvykio dviejų vaikų tėvas išsiskyrė su žmona ir buvo išmestas iš darbo.  

Tuomet Carlo Troiano išsikėlė gyventi į Ispaniją, kur gavo darbą prestižinėje Šv. Jurgio Britų mokykloje, kurios tuometinis Direktorius numojo ranka į Carlui Didžiojoje Britanijoje mestus kaltinimus.  

Dabar sakoma, kad jis išnaudojo savo, kaip mokytojo poziciją, kad galėtų priekabiauti prie mokinių.  

Almerijos Provincijos Teismas nusprendė, kad mokinė, kuriai buvo keturiolika metų, kai C. Troiano pradėjo ją tvirkinti. Priekabiavimas vyko pusę metų ir baigėsi tik tada, kai mokinės mama apie mokytoją pranešė policijai.  

Auka teisme teigė, kad mokytojas ją prisijaukino išskirdamas tarp klasės draugių, spausdamas “like” ant jos socialinio tinklo Instagram įrašų bei įtikindamas ją pasidaryti tatuiruotę.  

Ji sakė dėvėjusi mokyklinę uniformą, kai Carlo pirmą kartą pasiūlė jai alkoholio ir pabučiavo.  

Mokinei jam pasakius, kad jis su ja tik švaisto Savo laiką, šis jai grasino išeisiąs ir paliksiąs klasę be mokytojo.  

Mokinė taip pat sužinojo, kad jis be jos sutikimo filmavo jų lytinius aktus, kai patikrino mokytojo elektroninį paštą, kuriame rado filmuotą medžiagą.  

Ji taip pat teigė, kad mokytojas niekada nenaudojo prezervatyvo, bet visada jai atnešdavo tablečių, kurias ji turėdavo išgerti kitą rytą.  

2017 metų gruodį Carlo Troiano buvo paleistas už užstatą ir mėgino sprukti bei persekiojo savo auką bandydamas ją įtikinti atsiimti jam mestus kaltinimus, tačiau jis buvo pagautas ir vėl sėdo už grotų.  

Kalėjime jis praleis 11 su puse metų, be to, savo aukai turės sumokėti £43,180. Jei mokytojas šių pinigų sumokėti negalės, tai turės padaryti mokykla, kurioje mokėsi auka.

2019 10 18 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt