pirmadienis, spalio 26 d.
Moteris iš lėktuvo išprašyta dėl kvapo
tiesa.com

Kūno kvapas gali būti priežastis, dėl kurios skrydžių bendrovės gali pareikalauti keleivį išlipti iš lėktuvo.

Penktadienį Houston’o (JAV) federaliniam teismui pateiktas ieškinys, kuriame Nigerijos pilietė kaltina bendrovę „United Airlines“ rasizmu po to, kai moteris buvo paprašyta palikti lėktuvą dėl to, kad kiti keleiviai pasiskundė jos kūno kvapu.

Visa tai įvyko 2016 metų kovo 4-ąją, kai iš Nigerijos į Kanadą keliavusi Queen Obioma su dviem mažamečiais vaikais Houston’o oro uoste persėdo į lėktuvą, vykstantį į San Francisc’ą. Šis kelionės etapas trunka apie 4 valandas.

Tačiau orlaiviui dar nepakilus greta moters sėdintis keleivis pasiskundė bjauriu jos kūno kvapu, o kai Q. Obioma nuėjo į tualetą ir grįžo, nepatenkintas vyras buvo užtvėręs praėjimą į jos vietą.

Tuomet į judviejų nesutarimus įsitraukė skrydžio įgulos nariai, o galiausiai moteris ir du jos vaikai buvo priversti lėktuvą palikti skrydžio kapitono nurodymu – taip jis nurodęs dėl kitų keleivių nusiskundimų.

Q. Obioma įvykdė nurodymą ir išlipo iš lėktuvo.

„Moteris ir du maži vaikai iš lėktuvo buvo išprašyti lyg būtų kokie nusikaltėliai. Dėl to jie labai susijaudino, nepertraukiamai verkė. Nepadėjo net paaiškinimas, kad dėl to vaikai pavėluos į mokyklą, turėjo susitikimą, kurio praleisti negalėjo“, – teigiama ieškinyje.

Jame bendrovei pateikti kaltinimai rasinės diskriminacijos pagrindu, o lėktuvo įgulos nariams – dėl neteisėto jos išlaipinimo.

„United Airlines“ patvirtino žinią apie ieškinį, tačiau atsisakė jį komentuoti kol jis nebus išnagrinėtas. Jos atstovas spaudai taip pat priminė, kad kompanija netoleruoja jokios diskriminacijos.

2018 05 14 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt