šeštadienis, gruodžio 5 d.
Moteris pagimdė mažą milžiną
tiesa.com

Po gimdymo ligoninėje naujagimis vos tilpo ant svarstyklių, kurios parodė skaičius, įprastus sveriant 5 mėnesių kūdikius.

Naujagimiai vidutiniškai sveria apie 3,5 kilogramo, akušerijoje laikoma, kad normalus pasaulį vos išvydusių mažylių svoris yra 2,5-4,5 kg, o į šią skalę nepatenkantys jau priskiriami prie neįprastų atvejų.

Tačiau JAV, Lexingtone (Pietų Karolina) gimęs berniukas vidurkį viršijo beveik 2 kartus, o gimdymo skyriaus medikai su tokiu atveju paskutinį kartą susidūrė prieš trečdalį amžiaus.

Po 37 metų gimdyvei atlikto cezario pjūvio pasaulį išvydęs berniukas buvo akivaizdžiai didesnis, o netrukus atlikus privalomąjį svėrimą paaiškėjo, kad jis vos telpa ant kūdikiams skirtų svarstyklių. Jų rodmenys šokiravo – per 14 svarų (6,5 kg).

„Paskutiniai nėštumo mėnesiai buvo tikras iššūkis. Nesitikėjau, kad jis bus toks didelis. Aš šoke“, – po gimdymo kalbėjo mama.

Naujagimio Colino tėvas, 38 metų Arthur’as Keisler’is pirmiausiai galvojo apie praktinius dalykus.

„Neturime jam tinkamo dydžio rūbelių. Apranga, skirta 3-6 mėnesių kūdikiams buvo per maža sūnui nuo jo gimimo praėjus vos savaitei. Teks pirkti naujų.

Jis nuolat išsišiepęs nuo ausies iki ausies. Aš – irgi“, – tėvystės rūpesčiais ir džiaugsmais dalijosi vyras.

Berniukas – trečiasis poros vaikas. Anot tėvų, nėštumo metu jie tikėjosi, kad gims dvynukai.

2017 06 29 17:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt