penktadienis, gegužės 29 d.
Moteris pagrobta ir nužudyta siekiant pagrobti jos dar negimusį vaiką: mama sako iškart supratusi, kad kažkas ne taip
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šiaurės Dakotoje, kaimynų bute 22 metų amžiaus Savannos Greywind kaklą užveržė virvė. Jos dar negimusį kūdikį kraugeriški kaimynai iš jaunos būsimos mamos pilvo išpjovė statybininko peiliu.

Prabilo kraupia smurtine mirtimi mirusios jaunos būsimos mamos motina. Ji teigia išsyk supratusi, kad kažkas - negerai.  

22 metų amžiaus Savanna Greywind buvo 8 mėnesius nėščia, kai 2017 metų rugpjūtį dingo iš namų.   Kaimynai Brooke Crews, 38 metų amžiaus bei 32 metų amžiaus William Hoehn ją įsiviliojo į savo namus, kur ir įvykdė šiurpų nusikaltimą.  

Teigiama, kad išpjovusi kūdikį iš Savannos Greywind pilvo Brooke padavė vaikutį savo partneriui Williamui sakydama: „dabar čia - mūsų šeima”.  

Moters kūną jie suvyniojo į plėvelę ir išmetė į upę.  

Vos už kelių jardų gyvenanti Savannos šeima ėmė nerimauti. Williamas Hoehnas Savannos mamai Norbertai sakė, kad jos duktė išėjo pasivaikščioti. Ji iškart suprato, kad tai negali būti tiesa - jos duktė buvo pavargusi, skundėsi, kad skauda pėdas, jos buvo ištinę.  

Norberta nusprendė papasakoti apie širdį draskantį paskutinį pokalbį su dukra. DailyMailTV ji pasakojo: „Ji man sakė, mama, ar nemanai, kad ta moteris - išprotėjusi? O aš jai atsakiau, kad nemanau”.  

„Kai ji užlipo laiptais aukštyn, parašė man žinutę, kad užsakė picą ir ji netrukus turėtų būti čia. Tai ir buvo paskutinis kartas, kai iš jos girdėjau.”  

Kelis kartus paskambinusi ir parašiusi dukrai mama tvirtina išsyk pajutusi, kad kažkas ne taip.  

Po kelių dienų kaimynas pranešė girdys iš Crews ir Hoehno buto sklindantį kūdikio verksmą. Nors šie tvirtino, kad kūdikis - jų, policijos tyrimas atskleidė, kad tai - Savannos kūdikis, be to, buvo rastas ir suniokotas moters lavonas.  

Iš Brooke Crews anksčiau buvo atimti septyni biologiniai jos vaikai.

2019 07 17 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt