penktadienis, rugsėjo 25 d.
Motina įtariama nužudžiusi tris vaikus
tiesa.com

Belgijoje trys mažamečiai vaikai trečiadienį buvo rasti negyvi savo namuose, praėjus nedaug laiko po jų motinos mėginimo nusižudyti, pranešė pareigūnai.

Šiaurinio Briugės miesto prokurorai sakė naujienų agentūrai AFP pradėję tyrimą dėl nužudymo, bet atsisakė pakomentuoti, ar motina yra įtariama.

„Ji dar nebuvo oficialiai apklausta, o bylą tiriantis teisėjas šiuo metu nieko nenori sakyti“, – sakė prokuratūros atstovas Yves'as Segaertas.

Belgijos žiniasklaida nurodė, kad 30 metų motina, dirbanti slaugytoja, buvo nuvežta į ligoninę po trečiadienį paryčiais įvykusio incidento, kai ji sąmoningai rėžėsi automobiliu į greitkelio viaduko atramą maždaug už 10 km nuo šeimos namų netoli Briugės.

Žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad moteris greitosios pagalbos darbuotojams prisipažino praeitą naktį vaikus nužudžiusi.

Laikraštis „Het Nieuwsblad“ rašo, kad šeimos namuose Varsenarės miestelyje buvo rasta negyva keturmetė, dvejų metų berniukas ir jaunesnis kaip trijų mėnesių kūdikis. Prokuratūros atstovas patvirtino šių vaikų amžių.

2018 08 30 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt