penktadienis, gruodžio 4 d.
Motinos širdį sudaužė trimetės dukros, išprievartautos 43 metų amžiaus vyro, žodžiai
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Mama iš Cape Town, Pietų Afrikos, praleido keturias dienas bandydama pranešti policijai, kad jos trejų metukų amžiaus dukrytę galimai tvirkino ir išprievartavo 43 metų amžiaus vyras.

Mama papasakojo, kad jos širdį sudaužė po įvykio jai ištarti dukrytės žodžiai. Mama, kurios įvardyti neleidžia įstatymas, teigė, kad pranešti policijai apie seksualinio nusikaltėlio užpuolimą jai užtruko net keturias dienas.

Ji tvirtina, kad pareigūnai net atvedė užpuoliką į jos namus, kur jis ją apkaltino skleidžiant gandus.

Moteris, su šeima gyvenanti Cape Town, Pietų Afrikos Respublikoje, teigė, kad jos pareiškimą policija oficialiai priėmė tik tada, kai jos vyriausia dukra viešai pasiskundė policijos pareigūnų vykdoma veikla facebook socialiniame tinkle.

Mama, davusi interviu dienraščiui the „Sunday Times”, pasakojo, kaip jos dukrytė jai pasiskundė, kad kai su drauge žaidė jos namuose rugsėjo 6 dieną, ją išprievartavo suaugęs vyras. Ji pasakojo: „nusprendžiau aplankyti tetą ir jai pasakiau.

Ji apsidžiaugė, bet pasakė „aš negaliu paeiti, mamyte. Mano privati vietelė skauda”, o tada pirštu į ten parodė.” Mergaitė tada, mamos klausinėjama, jai pasakė, kad draugės tėtis ją ir jos draugę seksualiai išnaudojo.

Mama dusyk mergaitę apžiūrėjo, apžiūra patvirtino jos baimes. Ji taip pat nuvedė mergaitę į bendruomenės mokyklą, kurios mokytojai taip pat priėjo prie tos pačios išvados. Mama su dukra tuomet nuvyko į ligoninę, tačiau gydytojams nepavyko prikalbinti policijos pareigūno dalyvauti mergaitės apžiūroje ir užfiksuoti įrodymų.

Mama tuomet dukrą nuvežė į Harare policijos nuovadą, iš kurios jos buvo pasiųstos į kitą policijos stotį, kurioje dirbantys pareigūnai jas pasiuntė atgal į Harare. Mamai atsisakius palikti policijos nuovadą, ji buvo informuota, kad detektyvas, atsakantis už išprievartavimo atvejus, jos priimti negali.

Mamai palikus savo kontaktus pareigūnams, kitą dieną įtariamąjį jie su palyda pristatė į išprievartautos mergaitės namus. Mama pasakojo: „Jis sakė, kad aš skleidžiu gandus, kad jis išprievartavo mano vaiką. Policija manęs paklausė, kas įvyko. Manęs išklausiusi pareigūnė jam pasakė, kad prieš mane bylos nekels, o tada išvažiavo.”

Kai jos vyriausia dukra viešai pasiskundė policijos pareigūnų vykdoma veikla facebook socialiniame tinkle, su šeima susisiekė žmogaus teisių aktyvistai, užtikrinę kad moteris būtų išklausyta.

Galimas prievartautojas prieš teismą stojo penktadienį. Byla nagrinėjama, tačiau vyras nėra laikomas areštinėje.

2019 09 16 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt