penktadienis, gruodžio 4 d.
Muzikos legenda Mikas Džageris atšaukė koncertinį turą dėl paslaptingos ligos
tiesa.com
twitter nuotrauka

Legenda jau vadinamas „The Rolling Stones” frontmenas Mikas Džageris vakar pranešė, kad turi atšaukti koncertinį turą dėl sveikatos problemų.

75-erių metų amžiaus niekada vietoje nenustygstantis genialusis Mikas Džageris vakar pranešė giliai apgailestaujantis dėl susiklosčiusios situacijos.

M. Džageriui reikės operacijos, po kurios laukia bent trijų mėnesių trukmės reabilitacinis periodas.

Ligą atskleidė vienas iš privalomųjų tyrimų kuriuos prieš koncertinį turą dainininkui atliko draudimo įmonė.

Atsiprašydamas dėl 17-kos atšauktų koncertų M. Džageris socialiniame tinkle Twitter pranešė: „Man tikrai beprotiškai nemalonu Jus visus taip nuvilti. Esu labai prislėgtas to, kad turėjau atšaukti šį turą, tačiau tikrai labai labai stengsiuosi kuo greičiau vėl atsistoti ant scenos”.

Šaltinis iš artimos aplinkos spaudai sakė: „Mikas sugniuždytas, kad turėjo atšaukti turą, tačiau jis žino, kad sveikata turi išlikti prioritetu. Jis visada itin profesionalus - atšaukti koncertus jam labai nebūdinga, tad visi labai susirūpinę”.

Miką supa šeima ir draugai, jo devyniolikmetis sūnus Lukas sakė: „Myliu tave tėtukai. Tikiu, kad greit pasveiksi”, o Luko mama, M. Džagerio buvusi mergina Luciana Gimenez (49-erių metų amžiaus) pridūrė: „viskas bus gerai, mažiukai!”

Grupės oficialiame skelbime teigiama: „Mikui buvo primygtinai pasiūlyta šiame ture nedalyvauti, nes jam reikalinga skubi medikų pagalba. Gydytojai jam sakė, kad tikimasi, jog jis pilnai pasveiks ir galės grįžti į sceną.

Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Jūsų įsigyti bilietai galios kituose mūsų koncertuose, kai Mikui pasveikus grįšime į sceną”.

„The Rolling Stones” kelis kart dėl grupės narių sveikatos jau turėjo atšaukti pasirodymus. 2016-tais metais Mikas susirgo laringitu, būgnininkas Čarlis Vatsas bei gitaristas Ronis Vudsas sirgo vėžiu.

Čarlis (77-erių metų) sėkmingai įveikė gerklės vėžį, o Roniui (71-erių metų) teko pašalinti nemenką dalį plaučio.

2019 03 31 12:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt