sekmadienis, vasario 28 d.
Nauja knyga – nauji kaltinimai D. Trumpui: esą Rusijos žvalgyba jį užverbavo dar prieš 40 metų
Alfa.lt

Naujoje knygoje „American Kompromat, How the KGB Cultivated Donald Trump, and Related Tales of Sex, Greed, Power and Treachery“ teigiama, kad buvęs JAV prezidentas buvo užverbuotas Rusijos (tuomet SSRS) šnipų daugiau nei prieš 40 metų ir šis bendradarbiavimas buvo abipusiai naudingas, rašo „The Daily Mail“.

Knygoje teigiama, kad Rusijos pinigai net keletą kartų D. Trumpą išgelbėjo nuo bankroto. Milžiniškos sumos buvo „plaunamos“ per buvusio prezidento nekilnojamojo turto imperiją praėjusio amžiaus 9–10 dešimtmečiais. Rusiškais pinigais taip pat apmokėti D. Trumpo vardo franšizės projektai.

Pasak knygos autoriaus Craigo Ungerio, kai D. Trumpas 2016 m. tapo JAV prezidentu, jis davė viską, ko panorėjo Vladimiras Putinas. Žurnalistas, prieš tai parašęs 6 knygas, teigia, kad knyga parašyta remiantis interviu su aukštais pareigūnais, sovietiniais pabėgėliais, buvusiais JAV Centrinės žvalgybos agentūros, Federalinio tyrimo biuro agentais, teisininkais ir t. t.

Pasak knygos, D. Trumpo santykiai su rusais prasidėjo 1976 m., kai jis nusprendė įsitvirtinti Manhatano nekilnojamojo turto rinkoje įgyvendindamas „Grand Hyatt New York“ viešbučio projektą. Tuomet jis sudarė sandorį su iš Ukrainos kilusiu žydu Semyonu „Samu“ Kislinu, kuris esą buvo užverbuotas KGB ir ši naudojo jo technikos parduotuvę agentams verbuoti.

Knygoje taip pat teigiama, kad neseniai pedofilija kaltinimų sulaukęs ir nusižudęs turtuolis Jeffrey Epsteinas supažindino Melanią su D. Trumpu ir kad šis nuolat lankėsi jo vakarėliuose, kur buvo seksualiai išnaudojamos nepilnametės.

„Tai istorija apie purvinas paslaptis ir galingiausius pasaulyje žmones“, – teigia C. Ungeris.

2021 01 27 15:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt