antradienis, balandžio 13 d.
Naujas šnipinėjimo Rusijai skandalas – šį kartą Italijoje
BNS

Italija trečiadienį nurodė išvykti dviem Rusijos pareigūnams, kaltinamiems dėl šnipinėjimo skandalo, kilusio areštavus italų karinio jūrų laivyno kapitoną.

Italijos užsienio reikalų ministras Luigi Di Maio pareiškime nurodė, kad Roma pareiškė oficialų protestą Rusijos ambasadoriui ir informavo jį apie „nedelsiamą dviejų Rusijos pareigūnų, susijusių su šiuo labai rimtu reikalu, išsiuntimą“.

Minėtas italų karininkas už pinigus vėlų antradienį Romoje perdavė „konfidencialių dokumentų“ vienam rusų karininkui, pranešė pareigūnai.

Kremlius trečiadienį išreiškė viltį, kad Maskvos ir Romos santykiai nenukentės dėl šnipinėjimo skandalo, įsiplieskusio Italijai sulaikius savo karinio jūrų laivyno kapitoną, kuris įtariamas perdavęs Rusijai „konfidencialių dokumentų“.

„Neturime informacijos apie šio sulaikymo priežastis ar aplinkybes. Bet kokiu atveju viliamės, kad tai nepaveiks labai pozityvaus bei konstruktyvaus Rusijos ir Italijos santykių pobūdžio“, – sakė Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas žurnalistams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 31 17:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt