pirmadienis, gegužės 17 d.
Negyvai picą bevalgydamas vaiką užspardęs monstras sėdo į kalėjimą iki gyvos galvos
tiesa.com
facebook nuotrauka

Vyras, spardęs savo meilužės vaiką iki mirties, kol pats valgė picą, o po to bandė sumokėti samdomam žudikui, kad šis nužudytų vaiko motiną.

Bertas Franklinas iš pirmo žvilgsnio atrodė kaip padorus vyras, tačiau iš tikrųjų jis gyveno dvigubą gyvenimą. Iš gyvenimo vyras norėjo visko - turėjo puikią privačią odontologijos kliniką, $1.3 milijonais įvertintą namą, žmoną ir keturias dukteris.

Tačiau vienas gyvenimas, ar labiau - viena moteris Berto apetito patenkinti negalėjo, tad vyras turėjo ir meilužę. B. Franklinas slapčia su Roxanne Randall susitikinėjo metus. Ji buvo viena jo pacienčių. Moteris turėjo 19-kos mėnesių amžiaus sūnelį Lincolną ir manė, kad Bertas skiriasi su žmona.

Jis turėjo ir po dvi socialinių tinklų paskyras, kad galėtų sėkmingai gyventi savo dvigubą gyvenimą.

Roxanne dievino Bertą, tačiau jos prioritetu visad liko sūnus. Neišnešiotas gimęs kūdykėlis įrodė esąs tikras kovotojas - užaugo stipriu berniuku, turėjusiu užkrečiančią šypseną.

Bertas nemėgo berniuko biologinio tėvo, tad nemėgo ir vaiko. Jis skundėsi draugams, kad kaskart pažiūrėjęs į vaiką jame mato jo tėvo atspindį, o jo tėvui jis norėjo „nudirti odą”. Visgi, Roxanne pasitikėjo Bertu ir palikdavo jį vieną su sūneliu.

Vieną vakarą, 2016 metų liepos 16-tą dieną būdama viršutiniame namo aukšte ji išgirdo trenksmą ir atėjo pažiūrėti, kas vyksta. Lincolnas kietai miegojo ant sofos, o bertas jai teigė, kad metė šuniui kamuoliuką. Naktį vaikas ėmė dusti. Berniukas nereagavo į aplinką.

Ligoninėje jai buvo pranešta, kad berniukui skilusi kaukuolė, padėtis - labai sunki. Taip pat buvo aptikta kitų vidinių sužalojimų. Gydytojai iš visų jėgų stengėsi išgelbėti vaiko gyvybę, tačiau jis mirė ligoninėje. Gydytojams nustačius, kad berniukas traumas patyrė mušamas buvo iškviesta policija.

Per šį tyrimą ir buvo atskleistas Berto dvigubas gyvenimas ir tikroji istorija. Policijos pareigūnai peržiūrėjo medžiagą, kurią užfiksavo Roxanne namuose įrengtos apsaugos kameros. Įraše matoma, kad Bertas lipo laiptais žemyn, rankose laikydamas Lincolną, pastato vaiką svetainėje ir išeina į virtuvę pasiimti picos ir kūdikio buteliuko.

Grįžęs į svetainę Bertas spiria, pagriebia vaiką nuo žemės ir iš aukštai meta vaiką žemyn. Po kelių minučių jis vaikšto, lakydamas nejudantį Lincolną ant rankų. Vyras ramiai nueina į virtuvę dar vieno picos gabalėlio, dar neseniai gyvybingo vaiko galūnės mataruoja jam prie šonų.

Bertas buvo suimtas ir iki teismo laikomas įkalinimo įstaigoje. Teismas turėjo įvykti 2017-ais metais, tačiau būdamas kalėjime Bertas bandė su drauge kalėjusiais asmenimis suplanuoti Roxanne nužudymą, kad ši prieš jį neliudytų ir net išviliojo iš žmonos pinigų sumokėti žudikui.

Ačiū Dievui kaliniai, kuriems Bertas papasakojo apie planą informavo policiją. Pagrindiniu įkalčiu byloje tapo vaizdo įrašas iš Roxanne namuose buvusių kamerų, kurias, o likimo ironija, įtaisė pats Bertas, kad galėtų sekti savo meilužę.

Vyras nuteistas kalėti iki gyvos galvos, be teisės lygtiniam paleidimui.

2019 02 17 20:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt