ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Neįtikėtina, bet realu – dar galima nusipirkti namą už eurą
tiesa.com

Liko mažiau nei savaitė užpildyti paraišką ir pretenduoti į realią galimybę Italijos regione įsigyti gyvenamajį namą, kuris kainuoja mažiau nei kavos puodelis.

Namai už tokią sumą parduodami Viduržemio jūroje esančioje Sardinijos saloje, jos viduryje, vaizdingoje vietovėje tarp kalnų įsikūrusiame Ollolai miestelyje. Tokią programą paskelbė vietos valdžia, norėdama pritraukti daugiau gyventojų.

Visi, norintys įsigyti namą už eurą pirmiausiai privalo pateikti paraišką, jų priėmimo laikas baigiasi vasario 7-ąją, 13 valandą Jungtinės Karalystės laiku. Paraišką galima rasti ČIA:

Vėliau speciali komisija tikrins, ar paraiškos užpildytos teisingai ir atitinka keliamus reikalavimus bei paskelbs laiminguosius. Gali būti, kad tokia iniciatyva ateityje bus pratęsta.

Miestelio meras Efisio Arbau tikina, kad pastaruoju metu salos viduryje esančio miestelio gyventojų skaičius bei gimstamumas ėmė mažėti, todėl pradėta ieškoti radikalių būdų, kaip pritraukti žmonių.

Tiesa, už eurą parduodami namai gyventi netinkami bei reikalauja nemažų investicijų. Skelbiama, kad į nuosavybę tektų investuoti bent 20 tūkst. eurų, norint kad pastatas būtų pritaikytas gyvenimui.

Ollolai miestelį ir Londoną skiria lygiai 1 tūkst. mylių, klimatas – įprastas viduržemio jūros regionams: žiemą minimali temperatūra yra apie 10 laipsnių, dažnai šviečia saulė, o sezono metu (nuo gegužės iki lapkričio) vyrauja apie 30 laipsnių temperatūra.

Ollolai miestelio vieta:

2018 02 02 13:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt