šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
(Ne)laimingoji turistė išgyveno jau trečiąją teroro ataką
tiesa.com

Po Europą keliaujanti jauna Australijos pilietė buvo įvykių epicentre, kai teroristai surengė išpuolį Barselonoje. Ir tai trečiasis kartas, kai ji savo kelionės metu išgyvena tokį siaubą – prieš tai buvo Londonas ir Paryžius.

Ir visa tai – per nepilnus tris mėnesius.

26 metų Melburno gyventoja Julia Monaco jau trečias mėnuo keliauja po Europą, ketvirtadienį apie 17 val. buvo Barselonoje, turistų pamėgtame bulvare Las Ramblas. Kai į minią rėžėsi mikroautobusas, sužeidęs apie 100 ir pražudęs 13 žmonių, moteris buvo parduotuvėje.

„Mes užsirakinome, o tarp viduje buvusių žmonių kilo panika, vaikai ėmė verkti. Vėliau išgirdome komandą trauktis kuo toliau nuo langų ir gultis ant grindų.

Galiausiai policija mus išvedė pro šonines duris.

Vieną minutę viskas buvo puiku, o po akimirkos jau buvo tikras pragaras“, – pasakojo savo išgyvenimus J. Monaco.

APIE TAI SKAITYKITE ČIA 

[7983]Iš namų Australijoje prie 3 mėnesius išvykusi moteris Europoje tokį pragarą išgyvena jau trečiąjį kartą šią vasarą.

Ji buvo netoli Londono tilto birželio 3-iosios vakare, kai trys teroristai puolė praeivius ir žudė juos didžiuliais peiliais. Po trijų dienų australė jau lankėsi Paryžiuje, o tuo metu, kai apžiūrėjo garsiąją šio miesto Dievo Motinos katedrą, vyras plaktuku puolė šalia šio objekto budintį policininką, kuris pašovė užpuoliką – tąkart irgi kilo teroro baimės persmelkta panika.

J. Monaco po Europą keliaus dar tris savaites.

„Nežinau, gal su manimi kažkas ne taip, jaučiuosi truputį sukrėsta, tačiau nebijau. Tęsiu savo kelionę. Kur važiuosiu toliau – nesakysiu“, – sakė J. Monaco.

2017 08 18 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt