šeštadienis, gruodžio 5 d.
Nepaisant COVID-19 atvejų rekordo, Rusija karantino skelbti neplanuoja
BNS

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pareiškė, kad šalyje neketinama skelbti visuotinio karantino, nepaisant užfiksuoto naujo COVID-19 atvejų ir pacientų mirčių rekordo.

„Aiškiai suprantame, kaip elgtis, todėl neplanuojame įvesti griežtų ribojamųjų priemonių, pradėti vadinamąjį visuotinį karantiną, kuomet iš esmės sustoja ekonomika ir verslo veikla“, – sakė jis per vieną investuotojų forumą.

Anksčiau ketvirtadienį vyriausybė paskelbė 11 mlrd. rublių (118 mln. eurų) vertės paramos paketą šalies regionams, sunkiai besidorojantiems su greitai prastėjančia epidemiologine padėtimi.

Apie paramą buvo paskelbta pasirodžius pranešimams apie greitosios pagalbos automobilių eiles gydymo įstaigose, medicinos priemonių trūkumą ir pacientų į ligonines atsinešamas lovas.

Per trečiadienį įvykusį susitikimą su V. Putinu vicepremjerė Tatjana Golikova situaciją 16 regionų pavadino „kritine“. Pasak jos, daugiau nei 90 procentų ligonių lovų yra užimamos COVID-19 pacientų.

Šalyje ketvirtadienį buvo užfiksuotas naujas koronaviruso atvejų ir aukų rekordas, medikams patvirtinus 17 717 naujų užsikrėtimo ir 366 mirties atvejus.

Rusija šiuo metu yra ketvirtoje vietoje pasaulyje pagal prastus sergamumo rodiklius: ten iš viso nustatyti 1 581 693 koronaviruso atvejai, 27 301 užsikręs žmogus mirė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 10 29 17:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt