ketvirtadienis, liepos 9 d.
Nepažįstamasis įsilaužė į stebėjimo kamerą ir naktį kalbino vaiką
tiesa.com

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) gyvenanti šeima pakraupo sužinoję, kad nepažįstamas asmuo įsilaužė į vaiko stebėjimo kamerą bei naktį kalbino trimetį berniuką, kai šis miegodavo vienas kambaryje.

Kaip pranešė Fox19.com, iš pradžių tėvai netikėjo berniuko pasakojimais, kad naktį jis bijo miegoti dėl, esą, kambaryje sklindančio vyriško balso, kuris jį šnekina.

Tėvai nesuprato, ką sūnus turi omenyje iki tol, kol vieną vakarą mama vardu Sarah įėjo į vaiko kambarį ir išgirdo vyrišką balsą, kuris sakė: „Mažyli, pabusk. Tėvelis tavęs ieško.” Sarai įeinant į sūnaus kambarį balsas tarė: „O, žiūrėk, kažkas atėjo”.

Pora taip pat pastebėjo, kad naktinė vaiko stebėjimo kamera buvo kontroliuojama per atstumą ir sekė jų veiksmus kambaryje, kai jie patys to nedarė. Visa tai šeima nufilmavo ir nedelsiant pagalbos kreipėsi į vaikiško minitoriaus gamintojus.

Pasak eksperto Dave’o Hatter’o, toks įsilaužimas yra visisškai realus, nes vaizdo stebėjimo kamera veikia naudodamasi bevieliu ryšiu. Specialistai rekomenduoja laikas nuo laiko keisti bevielio internetinio ryšio ir monitoriaus slaptažodžius. Taip pat, norint išvengti tokių atsitikimų, rekomenduojama nuolatos sekti gamintojo naujienas ir instaliuoti pateikiamas naujas apsaugos priemones.

Policijos pareogūnai teigė, kad tokio pobūdžio nusikaltėliu kol kas susekti praktiškai neįmanoma, todėl reiktų imtis visų saugumo priemonių, kad incidentų būtų išvengta.

2016 01 10 12:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt