ketvirtadienis, spalio 29 d.
Nerandate darbo?..
tiesa.com

Krizei nesitraukiant, ne visiems lengva rasti darbo. O štai kai kam jo netrūksta! Pagalvokite – gal verta keisti specializaciją?

2011 metais sudarytame pačių keisčiausių pasaulio profesijų sąraše – pingvinų vartytojas, pažastų uostytojas, smegenų išėmėjas, karvių pedikiūrininkas... Pasirodo, tokių specialistų išties reikia!

Pingvinai, užversdami galvas į skrendantį sraigtasparnį, pernelyg atsilošia ir krenta ant nugaros. Be kitų pagalbos apsiversti ir atsistoti jie nebegali, tad kaskart jiems į pagalbą skuba specialistas, kuris moka tai padaryti – antraip pingvinas žūtų.

Yra ir skruzdėlių selekcininkų, kurie gaudo ir atrenka geriausias darbštuoles skruzdėlių fermoms, kur iš jų išgaunami skruzdžių nuodai medicininėms reikmėms.

2011 metų darbo rinkos staigmena buvo darbo pasiūlymai galvijų pedikiūrininkams. Europoje ir Amerikoje tokie specialistai atsakingi už karvių ir jaučių kanopų būklę. Pagalvėlių purtytojas – tai dar viena profesija linksmai skambančiu pavadinimu. Toks specialistas visą darbo dieną turi lyginti pagalvių ir užtiesalų raukšles parduotuvėje.

O štai viena nelabai maloni profesija – tai pažastų uostytojas... Jis dirba kompanijoje, kuri gamina dezodorantus ir antiperspirantus. Jo užduotis – išbandyti eksperimentinį produktą, tai yra ištepti juo testuotojų grupės pažastis, o po to uostyti jas ir fiksuoti, kaip per dieną kvapas keičiasi.

Ne mažiau ekstravagantiška profesija darbo rinkoje – smegenų išėmėjas. Ne, tai neturi nieko bendra su psichiatrija. Toks specialistas dirba skerdykloje ir seka, kad paskersto galvijo smegenys būtų rūpestingai išimamos iš kaukolės ir nepažeistos pristatomos į gurmanų restoranus.

Neįprastą darbą pernai pasiūlė vienas JAV tyrimo institutas. Jis pakvietė į darbą striptizo šokėjų stebėtoją. Toks specialistas 60 dienų turėjo stebėti striptizo šokėjas ir reguliariai užrašinėti tam tikrus stebėjimo rezultatus. Jam buvo mokama 10 tūkst. dolerių alga – matyt, už kenksmingas darbo sąlygas...

Keisčiausių profesijų reitinge buvo pažymėtos ir prezervatyvų bei tamponų bandytojų, kiaušinių uostytojo, viščiukų lyties nustatytojo, samdomo giminaičio, tualetų gido profesijos. Na, gal ne visiems šiems specialistams galime pavydėti, net jei jie ir nestokoja veiklos. Bet juk kažkas turi atlikti ir tokius darbus! 

2012 01 28 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt