penktadienis, birželio 5 d.
Nigerijoje išžudyta 40 studentų
tiesa.com

Šiaurės Rytų Nigerijoje žudikai iššaudė ir kitaip nužudė mažiausiai 40 žmonių. Išpuolis įvyko studentų bendrabutyje, jo priežastys kol kas nežinomos.

Išpuolis įvyko Federaliniame politechnikume. Jame mokosi įvairių religijų studentai, tad pareigūnai kol kas nenustatė nusikaltimo motyvo. Žudynės įvyko Mubio mieste, kuriame praėjusią savaitę įvykdytas kariškių reidas, nukreiptas prieš islamo ekstremistų grupuotę „Boko Haram“.

Neseniai mokymo įstaigoje vyko studentų rinkimai, tad viena iš pareigūnų versijų sieja žudynes tuo. Nusikaltėliai savo aukas iš bendrabučio kvietė vardais ir po vieną, o jiems pasirodžius nušovė arba perpjovė gerkles. Atstovo spaudai Mohammedo Ibrahimo teigimu, tarp nužudytųjų yra 19 politechnikumo studentų, trys Sveikatos apsaugos technologijų mokymo studentai, du apsaugos darbuotojai, vienas į atsargą išleistas karys.

Į morgą nugabenti 25 kūnai, dar 15 žuvusiųjų pasiėmė artimieji. Kol kas rasta 40 aukų, kariškiai tikrina bei saugo Mubio miestą. Kai kurios aukos buvo kandidatai į studentų rinkimus.

2012 10 04 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt