šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Norvegija evakuavo kruizinį laivą, pranešta apie sužeistus žmones
tiesa.com
twitter nuotrauka

Maždaug 1300 žmonių buvo evakuojami iš kruizinio laivo prie Norvegijos krantų, praneša tarnybos.

Kaip praneša BBC, Miorės ir Rumsdalio apygardos policija informavo, kad laivas patyrė problemų dėl variklio, ir visi jame buvę žmonės gabenami į krantą.

Norvegijos jūrų gelbėjimo tarnyba teigė, kad „MV Viking Sky“ pasiuntė nelaimės signalą ir lėtai plūduriavo kranto link. Į įvykio vietą, kurioje siaučia smarkios bangos ir stiprus vėjas, atvyko sraigtasparniai ir gelbėjimosi valtys.

Vienas asmuo įvykio vietoje Norvegijos dienraščiui „Dagbladet“ sakė, kad bangos yra kelių metrų aukščio. Policija dienraščiui VG teigė, jog vėjo greitis yra beveik 20 metrų per sekundę, o laivas nuo kranto nutolęs mažiau nei 4,6 kilometro.

Tačiau iš pranešimų galima spręsti, kad vienas laivo variklis ėmė ir vėl veikti, tad laivui, betęsiant evakuaciją, pavyko imti pamažu judėti kranto link.

„MV Viking Sky“ yra „Viking Ocean Cruises“ laivas. Pirmoji jo kelionė įvyko 2017-aisiais. Tinklalapyje „MarineTraffic“ matyti, kad laivas keliavo iš Trumsės į Stavangerį, o dabar plūduriuoja prie Farstado miesto netoli Moldės vakarinėje šalies pakrantėje.

Ši vietovė vadinama Hustadvika – kaip pranešama, tai viena pavojingiausių Norvegijos pakrantės atkarpų. Kompanijos tinklalapyje teigiama, kad laivu gali plaukti 930 žmonių. Kaip rašo „Skynews“, pranešta apie 8 sužeistus žmones.

Viduje esantys keleiviai dalijasi vaizdo įrašais, kaip laive nuo bangų slidinėja baldai, nuo lubų krenta nuolaužos.

Žmonės buvo gabenami sraigtasparniais, į juos jie įlaipinami po vieną, tad procesas judėjo lėtai.

2019 03 24 08:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt