penktadienis, rugsėjo 18 d.
Norvegijoje karantinuotame kruiziniame laive COVID-19 atvejų padaugėjo iki 53
BNS

Norvegijos Budėje karantinuotame kruiziniame laive žmonių, kuriems patvirtintas koronavirusas, ketvirtadienį padaugėjo iki 53.

Po šio protrūkio laivo savininkė pirmadienį įšaldė visas kruizines keliones, o Norvegija dviem savaitėms uždarė uostus kruiziniams laivams.

Anot Norvegijos visuomenės sveikatos instituto, per dvi praėjusį mėnesį surengtas keliones iš viso 37 įgulos nariams ir 16 keleivių testais buvo patvirtinta infekcija. Visi keleiviai buvo užregistruoti kaip Norvegijos gyventojai.

„MS Roald Amundsen“ dažnai veikia kaip vietinio susisiekimo keltas, keliaujantis iš uosto į uostą palei vakarinę Norvegijos pakrantę. Kai kurie keleiviai išsilaipindavo keliaudami tuo maršrutu – taigi, valdžia nuogąstauja, kad jie galėjo išplatinti virusą vietos bendruomenėse.

Arktyje esančiame Budės uostamiestyje koronavirusas buvo patvirtintas tiek įgulos nariams, tiek keleiviams. Testai buvo atlikti „itin atsargiai“, nurodė Norvegijoje įsikūrusi bendrovė „SeaDream Yacht Club“, kuriai priklauso laivas.

Anksti trečiadienį į Budę atvykęs laivas buvo karantinuotas, nes vienam namo sugrįžusiam buvusiam keleiviui iš Danijos buvo diagnozuota COVID-19.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 06 15:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt