sekmadienis, vasario 28 d.
Norvegijoje – nauja šeimos politika
tiesa.com

Nervegų poros, turinčios vaikų, turi eiti į pasimatymus, nes tai padėtų išvengti skyrybų. Tokią nuomonę išsakė šalies vyriausybės atstovai, o apie ją pranešė portalas abc.net.

 Pasak Solveig Horne, Novergijos vaikų ministers, iki šiol šalyje daugiausiai dėmesio buvo skiriama vaikams ir jų gerovės kūrimui bei teisių apsaugoijimui, tačiau politikė įsitikinusi, kad ankstesnės vyriausybės buvo visiškai pamiršusios tėvus. Dabar tai paskeis.

“Anksčiau visi rūpinosi tik vaikais. Mano tikslas – sutelkti dėmesį į jų tėvus ir pabandyti sumažinti skyrybų skaičių”, - laikraščiui “Stavanger Aftenblad “ sakėS. Horne. Ji mano, kad tėvams taip pat reikia būti ir mylimiesiems.

Norvegija pirmauja Europoje pagal skyrybų skaičių. Šalyje skiriasi net 40 proc. susitikuosių porų.

Kol kas neaišku, tik kokių priemonių dabartinė vyriausybė imsis, kad atsirastų daugiau romantikos tarp porų. Bet kokiu atveju S. Horne, įsitikinusi, kad nuo šiol valstybė daugiau rūpinsis ne atskirai tik vaikais, o bendrai visa šeima.

Tačiau vyriausybė jau sulaukė kritikos, nes ketina padidinti valstybinių įstatigų, prižiūrinčių vaikus, finansavimą, bet sutrumpinti vaiko auginimo atostogas.

2013 11 01 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt