antradienis, liepos 7 d.
Norvegų policija išnarpliojo žiaurių pedofilų tinklą
tiesa.com

Norvegijos policija išnarplipjo kelis milžiniškus pedofilijos tinklus, kurių narių padaryti ir regzti nusikaltimai gniaužia kvapą. Iš viso per operaciją sulaikytas 51 žmogus, visi jie – vyrai, pranešė thelocal.no portalas.

Pareigūnai pranešė, kad pedofilų tinklo nariai seksualinį ir fizinį smurtą naudojo ne tik išnaudodami vaikus, bet ir kūdikius.

Policijos pranešime teigiama, kad iš įtariamųjų konfiskuota net 150 terabaitų kompiuteriuose suagotos medžiagos, tarp kurių video įrašai, nuotraukos. Juose užfiksuoti mažamečių prievartavimai, kūdikių žaginimai, taip pat lytinės prievartos aktai, kai vaiki buvo verčiami santykiauti su gyvūnais ir kitais vaikais.

Bylos tyrėjai taip pat atskleidė, kad vyrai tvirkino ne tik svetimus, bet ir savus vaikus. Aptikti susirašinėjimai rodo, kad vieno tvirkintojų mergina laukėsi, ir vyriškis su kitu bendraminčiu rezgė planą, kaip tvirkins kūdikį, kai šis gims.

Konfiskuotoje medžiagoje taip pat yra ir pedofilų susirašinėjimų istorija, tad pareigūnai tikisi, kad jiems pavyks atsekti ir sulaikyti dar ne vieną šioje nusikalstomoje veikoje dalyvavusį asmenį.

Sulaikytiems asmenims gresia iki 15 metų kalėjimo.

2016 11 22 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt