trečiadienis, gegužės 27 d.
Nusikaltėlis, bandęs pabėgti iš kalėjimo apsimesdamas dukra, pasikorė savo vienutėje
tiesa.com
policijos nuotrauka

Nepavykus pabėgti iš kalėjimo, 42 metų amžiaus Clauvino da Silva pasikorė savo vienutėje.

Pasaulį pralinksmino pastangos, kurias brazilų nusikalstamos gaujos lyderis sudėjo į pabėgino planą - silikoninė kaukė, tamsių plaukų perukas, rožinės spalvos marškinėliai – šias priemones pasitelkęs jis iš kalėjimo tikėjosi išeiti palaikytas savo dukra.

Tačiau bandymas apsimesti savo dukra Clauvino de Silvai nepavyko. Kalėjimo prižiūrėtojai teigė, kad siaurus džinsus mūvėjusį nusikaltėlį išdavė jo nervingas elgesys bandant išeiti iš vakarinėje Rio de Žaneiro dalyje esančio kalėjimo, rašo yahoo.com.

Twitter nuotrauka

Tuo metu jį lankiusią 19-metę dukrą grupuotės vadas planavo palikti Gericino kalėjime. Šį įvykį tiriantys pareigūnai merginą laiko C. De Silvos bendrininke.  

Socialiniame tinkle paviešintas vaizdo įrašas, kuriame įamžintas silikoninę kaukę nusiimantis, kai kuriuos drabužius nusivelkantis ir savo visą vardą pasakantis nusikaltėlis.

Pasak pareigūnų, C. de Silva yra vienas iš „Red Command“, didžiausios kriminalinės grupuotės Brazilijoje, kontroliuojančios narkotikų prekybą didžiojoje Rio de Žaneiro dalyje, lyderių.  

Po nepavykusio bandymo pabėgti Clauvino buvo perkeltas į stipriausio saugumo kalėjimą, jo laukė atitinkamos sankcijos. Pasak sargų, C. de Silva jie rado nebegyvą savo vienutėje, tikinama, kad jis pasikorė ant savo paklodės.

2019 08 07 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt